Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ FM 28 YAŞINDA ...

EREĞLİ FM 28 YAŞINDA ...

Siz değerli dinleyici ve okurlarımızla birlikte nice senelere


Ereğli FM, kuruluşunun 28’inci  yılını kutluyor.

Ereğli FM Yönetim Kurulu Başkanı Halil Bozkuş, Yayın ve Reklam Müdürlüğünü Arzu Tekin, Haber Merkezi Yönetmenliğini ise Yusuf Zobar’ın üstlendiği Ereğli FM’nin kuruluş yıldönümüne ilişkin bir mesaj yayımladı.

Bozkuş’un mesajı şöyle;

1 Nisan 1994 yılında Seç FM adıyla yayın hayatına başlayan ve 1996 yılında bugün ki adını alan radyomuz Ereğli FM’i 10 yıl önce devraldığımızda, bölge radyoculuğuna farklı bir ivme kazandırmayı, tarafsız ve cesur radyo kimliği ile daima kulaklar da olmayı hedeflemiştik.

Bugün, özellikle son bir yılda radyomuzun bir müzik kutusundan çıkıp, haber bülten ve programları, gündeme ilişkin söyleşiler, eğitici ve bilgilendirici yayınlarla önemli mesafeler alarak siz değerli dinleyicilerinde destekleri ile radyo yayıncılığına yön veren konuma gelmesi ve bu yönü ile öncü bir rol üstlenmesi,  hedeflediğimiz yolda emin adımlarla ilerlediğimizin göstergesidir.

Radyomuzun müzik ve haber yayınlarının yanı, sıra kurduğumuz haber merkezi ile www.ereglifm.com.tr internet adresi üzerinden, güncel gelişmelerin takip edildiği haber sitesini de bünyesine katması ve bu alanda da kısa sürede en çok takip edilen internet siteleri arasında kendine yer bulması da,  siz değerli takipçileri destekleri ile olmuştur.

Radyomuzun 28. kuruluş yıldönümü vesilesi ile bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada, şarkılar ile sizlerin kalp ve yüreğine dokunmaya,  haberlerimizle sesiniz olamaya devam edeceğimizi ifade ederken,  yol arkadaşlarımız olan çalışanlarımıza ve bu yolda bize güç veren siz değerli dinleyici ve okurlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

hayran14
gülücük3
üzgün1
kızgın1
şaşkın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
Hayri Yağız

31 Mart 2021 - 20:35

Bu güzel ve başarılı ekibi kutluyorum nice yıllara dileklerimle

Nurcan Yaman

31 Mart 2021 - 19:04

Ekibinizi ve sizleri tebrik ederim Ereğli fm dinleyicisi olarak nice yıllar sizleri seviyoruz

AŞKIN ŞEN

31 Mart 2021 - 18:59

Nice seneler dilerim rabbim her daim yardımcınız olsun inşallah

Gurbet Yılmaz

31 Mart 2021 - 18:06

Nice seneleriniz olsun

Mehmet Yazıcı

31 Mart 2021 - 17:11

Sizleri tebrik ediyorum.Yayınlarınızı ilgiyle takip ediyorum.Nice yıllara Ereğli fm

Ali Ormanlı

31 Mart 2021 - 15:20

Zevkle dinliyor haberlerinizide ilgi ile takip ediyoruz.Nice seneleriniz olsun

Yorum Yazın

Canlı Radyo