Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ FİLEDE DE 1 NUMARA!..

EREĞLİ FİLEDE DE 1 NUMARA!..

Zonguldak’ta Genç Bayanlar Voleybol İl Birinciliği finalinde Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi’ni setlerde 3-1 mağlup eden Ereğli Merkez Anadolu Lisesi Şampiyonluk kupasını kaldırdı. Şampiyonluk kupasını Gençlik Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz’ın elinden alan Ereğli ekibi, ilimizi Terkirdağ’da düzenlenecek Türkiye Şampiyonası’nda temsil edecek.

 

FİLEDE ŞAMPİYONLUK KUPASI EREĞLİ’YE GİTTİ

Zonguldak Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Genç Bayanlar Voleybol İl Birinciliği finalinde Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi ile Ereğli Merkez Anadolu Lisesi karşılaştı. Canpolat Pamay Spor Salonu’nda oynanan final maçını Semih Yamak ve Anar Çetin hakem ikilisi yönetti. Büyük çekişmeye sahne olan maçta Ereğli Merkez Anadolu Lisesi setlerde rakibine 3-1 üstünlük sağlayarak Şampiyonluğa uzandı. Ereğli setleri 25-27, 25-17 ve 25-23’lük sonuçlarla kazanırken, Devrek ise ilk seti 25-14’le aldı. Bu sonuçların ardından Ereğli Merkez Anadolu Lisesi birinci, Devrek Hamidiye Anadolu Lisesi ikinci, Ereğli İMKB üçüncü, Kozlu Anadolu Lisesi dördüncü olmayı başardı. Zonguldak birincisi olan Ereğli ekibi, önümüzdeki aylarda Tekirdağ’da organize edilecek Türkiye Şampiyonası’na katılacak.

ŞAMPİYON KUPASINI GENÇLİK SPOR İL MÜDÜRÜNÜN ELİNDEN ALDI

Şampiyon olan Ereğli Merkez Anadolu Lisesi’nin sultanları kupasını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Karayılmaz’ın elinden alırken, dereceye giren diğer okullara ödülleri Şube Müdürü İbrahim Açıkgöz ve Gençlik Merkezi Müdürü Hakan Yüksel takdim etti. 

 

Haber: SuatÖZGER

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın