Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DEN 4 VEFAT HABERİ ..

EREĞLİ'DEN 4 VEFAT HABERİ ..

Ereğli`de ikisi Erdemir emeklisi dört kişi hayatını kaybetti.


Ormanlı Cuma Çömlekçi köyü sakinlerinden; merhum Yaşar Karaca ve Emine Karaca’nın oğulları; Ahmet, Hüseyin, Raif, Mustafa, Dursun, Ayşe ve Şerife’nin kardeşleri; Hanife Karaca’nın eşi; Şinasi, Yaşar ve Seren’in babaları; Muharrem, Cemal ve Nevzat’ın kayınbiraderleri; Çağın Uras’ın dedesi; Erdemir’den emekli Şerafettin KARACA vefat etmiştir.

 

Orhanlar Mahallesi sakinlerinden; merhum Mustafa Tahsin ve merhume Hayriye Odabaşı’nın oğulları; Necla Erk ve Merhum Necmettin Odabaşı’nın kardeşi; merhume Müjgan Odabaşı’nın eşi; İsmail Cem Odabaşı’nın babası; Türkan Odabaşı’nın amcası; Erdemir Tarife şefliğinden emekli Ahmet Metin ODABAŞI vefat etmiştir.

 

Orhanlar Mahallesi sakinlerinden; Merhum Şükrü Güçlü ve Merhume Asiye Güçlü’nün oğulları; Feriha Güçlü’nün eşi;  Nevin Güçlü, Zerrin Aktay, Berrin Çınarer ve Asiye Güven’in babaları; Sami Aktay, Hakan Çınarer ve Gürbüz Güven’in kayınpederleri Sami GÜÇLÜ vefat etmiştir.

 

Kestaneci Mahallesi sakinlerinden; Merhum Mehmet Avşar’ın eşi; Hakan Avşar, Alirıza Avşar, İsmail Avşar, Bülent Avşar ve Yücel Avşar’ın anneleri Hediye AVŞAR vefat etmiştir.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün1
gülücük0
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın