Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DEN 4 ACI HABER !.

EREĞLİ'DEN 4 ACI HABER !.

Ereğli`de bugün kaybettiklerimiz


Çaylıoğlu Düzpelitköyü eşrafından; Sinan, Muharrem ve Muhittin Çubukçuoğlu’nun babaları; İbrahim Oğlu Eyüp ÇUBUKÇUOĞLU vefat etmiştir.

 

Uzunmehmet Mahallesi Okkalı Sokak sakinlerinden; Gümüşhaneliler Derneği Önceki Dernek Başkanı  Lokman Öztürk  , Hüseyin Öztürk, Esengül Öztürk ve Ayşegül Öztürk’ün anneleri; Temel Öztürk’ün eşi Seher ÖZTÜRK  vefat etmiştir.

 

Çaylıoğlu Alacabük Köyü sakinlerinden; Yaşariye Yıldırım’ın Eşi; Şenol Recep Ve Tuncay Yıldırım’ın Babaları; Hasan Hüseyin Ve Nevzat Yıldırım’ın Kardeşleri; Şendoğan Yıldırım’ın Amcası Celal YILDIRIM Vefat Etmiştir.

 

Kandilli esnaflarından Merhum Mehmet Kömürcü Ve Merhume Kübra Kömürcü’nün Oğulları; Mustafa ,Mehmet Ve İbrahim Kömürcü’nün Ağabeyleri; Fatma Kömürcü’nün Eşi; Murat Kömürcü’nün Babası; Betül Kömürcü’nün Kayınpederi; İzel Ve Beliz Kömürcü’nün Dedeleri; Feriha İbşiroğlu,Sinan Ve Salih Kömürcü; Mümtaz Atay,Hava  Kocatürk, Merhume Halime Aldemir Ve Merhume Zehra Ersarı’nın Yeğenleri; Belediye çalışanlarından Tarık Ünlü’nüDünürü İdris KÖMÜRCÜ vefat etmiştir.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın1
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın