Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’DE YENİ BİR TAT!.

EREĞLİ’DE YENİ BİR TAT!.

Safranbolu’da üretilen meşhur el yapımı Bos4us Kdz. Ereğli’de Erdemir Cad. No: 148/B adresinde yapılan açılış töreni ile hizmet vermeye başladı.

Belçika da akademik eğitim gören Mesut Kırımlı Gazetecilere yaptığı açıklamada, Safronbolu dışında ilk şubemiz Ereğli’de açıldı. Ereğli halkı gerçek ve el yapımı çikolatayla tanışıyor. Türkiye içinde bir ilk Asya ile Avrupa’nın damak zevkinin birleştiği bir gün bugün. Bizim çikolatalarımız Avrupa çikolatalarının kopyası değil çikolatalarda bizim damak zevkimizi bulabilirsiniz.

’SİZ HAYAL EDİN BİZ ÇİKOLATADAN HEYKELİNİ YAPALIM’

Öte yandan kişilerin hayal ürününe göre çikolatadan heykeller de yaptıklarını belirten Kırımlı şunları söyledi: ”Çikolata denince akla madlen çikolata gelir. Biz madlen çikolatanın yanında kişilerin arzusu doğrultusunda el yapımı çikolatadan heykelcikler de yapıyoruz. Onun için kişiler hayal etsin biz onlara çikolatadan el yapımı heykelcikler yapalım.”dedi.

SOYSAL: “GERÇEK ÇİKOLATA İLE TANIŞMA ZAMANI”

Bos4us’un ilk Franchise şubesi’ni Ereğli halkı ile buluşturmanın mutluluğunu yaşayan Meriç Soysal ise Ereğli halkı farkını tadarak anlayacak. Tüm Ereğli halkını gerçek çikolata ile tanışmaya bekliyorum herkesi” açıklamasında bulundu.

Yapılan açıklamaların ardından Bos4us mağazasının açılışı gerçekleşti ve gelen misafirlere ikramlarda bulunuldu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın