Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLi'DE TEHLİKELİ OYUN !.

EREĞLi'DE TEHLİKELİ OYUN !.

Kapısına kilit vurulan Spor Parkında tehlikeli oyun kameralara yansıdı..


Kdz.Ereğli Belediyesi tarafından kaderine terk edilen içerisinde golf, kaykay ve paten pisti bulunan Spor Parkı bakımsızlık nedeniyle harabeye döndü.

 Son olarak vantuza kilit vuran ve 1.5 kilometre uzunluğundaki alanda   yer altında bulunan su borusu  için bile güvenlik tahsis eden Ereğli Belediyesi, Spor Parkı’nın güvenliğini  geri çekerken, hiç bir güvenlik önleminin alınmadığı Spor Parkı’nda gençlerin tehlikeli çatı oyunu  kameralara yansıdı.

Görüntülerde 3 gencin paten pisti'nin bulunduğu yaklaşık 10 metre yükseklikteki çatıdan tuvaletlerin bulunduğu binanın çatısına atladığı, sona kalan gencin ise yaşadığı endişe dikkatlerden kaçmıyor..

Hiçbir güvenlik önleminin alınmadığı alanda bir kazanın yaşanması an meselesi .

GÖRÜNTÜ : YENİ UFUK

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın12
gülücük6
şaşkın4
hayran1
üzgün1
Ersin Ereğli

27 Eylül 2020 - 19:55

Pardon şu faturası ödüyorduk...

Ersin Ereğli

27 Eylül 2020 - 19:53

Ereğli de belediye varmıydı.yoksa bizim görmüyoruz...

Ali caner

27 Eylül 2020 - 12:22

Tüm CHP yönetimini ve devlet görevlilerini sorumlulukları gereği bu bunamis başkanı uyarmaya çalışıyorum.adam hem Ereğli halkından hemde CHP.lilerden intikam alıyor.daha önceki başkanın yaptığı sosyal çalışmaları utanmadan,sosyal demokrat geçinen bu zat öldürüyor.ifisin oradaki spor tesislerini çürümeye bıraktı.hende bu pandemi döneminde.acik havada çay içilebilecek bir yeri çürütüyor.ama çınar altında su ürünlerine milyon masraf yapıp kapalı cam kafe yapıyor.bu kadar hainlik olmaz.sehut halisdemir bulvarında ağaçlar susuzluktan kurumaya başladı.bu kadar kin hangi demokrat ta olur.ben bu adama hiç iyi bir sıfat bulamıyorum genlerinde sanki Hitler'in geni var.

Belediye Sevdalısı

26 Eylül 2020 - 15:39

Orda eğlenen 75 yaşında bit amca var bakın gençler o kişi benim çok eğlenceli sizde deneyin he iki yol ter atın evde durmayın maskenizi takıp çıkın çıkın gelin

Yılmaz TISKA

25 Eylül 2020 - 13:08

Afferin oğlum sana hiç kimsenin yapamadığını yaptınız dünyalar sizin olmuştur .

Yorum Yazın