Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DE TACİZ İDDİASI !

EREĞLİ'DE TACİZ İDDİASI !

Ereğli`de, genç kadına tacizde bulunduğu iddiası ile bir kişi ters kelepçe ile durdurulabildi.


 Ereğli'de, genç kadına tacizde bulunduğu iddiası ile bir kişi ters kelepçe ile durdurulabildi.
Edinilen bilgiye göre, dün (09 Haziran) İlçenin Sahil Bandındaki bin bankta oturan genç kadının, yan kısmındaki boş banka oturan Recep K., iddiaya göre bakışları ile tacizde bulundu.
Bu sırada Recep K’nın kendisine ‘öpücük’ attığını fark eden kadın, “112 Acil” hattını arayarak yardım talebinde bulundu.
Kısa sürede olay mahalline gelen motorize ekipler, şahıstan kimliğini istediler. Ancak, kimliğini vermemekte ısrar etmesi üzerine polis ekipleri Recep K’yı Emniyet’e götürmek istedi.
Duruma mukavemet göstermesi üzerine polis ekipleri, şahsı yere yatırarak ters kelepçe yaptılar. Bu arada olay mahalline takviye polis ekipleri istendi.
Yaşananları korku ile izleyen kadın, şikayette bulunmak üzere polis merkezine yönlendirirken, Polis ekipleri ise yerde bastırdıkları şahsı, kaldırarak banka oturttu.
Polislerin kimlik vermeyişini ve kadına yönelik “öpücük” göndermesini sorguladığı Recep K. ise “o da bana bakıyordu, neden bakıyordu” türünden savunmaya kalktığı duyuldu.
Recep K., daha sonra olay mahalline gelen ‘kafesli’ polis aracına konularak önce sağlık kontrolü için hastaneye götürüldü, ardından sorgulanmak amacıyla polis merkezinde gözaltına alındı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük1
hayran1
üzgün1
kızgın1
şaşkın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo