Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DE SON DURUM !.

EREĞLİ'DE SON DURUM !.

Ereğli Devlet Hastanesinde Covid sürecinin en yoğun hasta sevkleri yaşanıyor. Servisteki hasta sayısı 90, yoğun bakımdaki hasta sayısı 20`ye yükseldi.


 

Korona Virüs nedeniyle 25 kişinin hayatını kaybettiği Kdz.Ereğli’de Covid sürecinin başından bu yana en  yüksek vaka artışı görülürken, Devlet Hastanesinde de sürecin en yoğun hasta sevkleri  görülmeye başlandı. Bir hafta önce 50 olan Covid servisinde tedavi gören hasta sayısının 90’a,10 olan yoğun bakım hasta sayısının ise 20’ye yükseldiği öğrenildi.Edinilen bir başka bilgiye görede vaka sayısı  1000’i aştı.

Bu arada 18 gün önce Korona Virüs belirtileri göstermesi nedeniyle Ereğli Devlet Hastanesine kaldırılan ve aynı gün yoğun bakıma alınan Erdemir ve Kardemir Eski Genel Müdürü Fadıl Demirel’in durumunun da ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

 

Hamile olduğu öğrenilen karantinadaki hasta fenalaştı

Ereğli'ye bağlı Pınarcık Köyü, Sandalcılar Mahallesi'nde karantinada olan hamile kadın fenalaşınca hastaneye kaldırıldı.

Alınan bilgilere göre daha önce rahatsızlanarak hastaneye giden ve KOVİD-19 testi pozitif çıkan, hamile olduğu öğrenilen A.K. tedavisi için evine gönderildi. Evinde Filyasyon da olan A.K. saat 14.55 sıralarında fenalaştı. Fenalaşan A.K.'yi gören yakınları 112 ekiplerine haber verdi. Adrese gelen 112 ekipleri A.K.'yi hastaneye kaldırdı. Hamile kadın KOVİD polikliniğinde tedavi altına alındı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün16
gülücük3
hayran2
şaşkın2
kızgın2
Ereğlide virüs

25 Ekim 2020 - 03:22

Kdz ereğli de sokaklar caddeler, okullar yıkanıyordu artık yıkanmıyorrnPazaryerlerine girişlerde zabıta ateş ölçüp maske kontrolü yapıyordu yapmıyorrnHalk otobüsleri ring dönüşü dwzenfekte ediliyordu edilmiyorrnA101 bim ve bazı bakkallarda ve pastanelerde ekmek hala ambalajsız satılıyor denetlenmiyorrnManav reyonlarında hala secmece ürünler satılıyor, rnSadece maske kontrolü ile vaka sayısı düşmez, burada belediye ve yerel yönetime çok iş düşüyor

Yorum Yazın