Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DE ÖNEMLİ BULUŞMA !.

EREĞLİ'DE ÖNEMLİ BULUŞMA !.

TED Karadeniz Ereğli Kolejinde yenilenme sürecinde önemli adımlar atıyor.


Türk Eğitim Derneği Genel Müdür Vekili  ve TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları Kurucu Temsilcisi Ali Şener, vakıf yönetim kurulu ile bir araya geldi.

Bölgede eğitime yön veren ve kitlesel gelişimi de vizyon edinen TED Kdz.Ereğli Koleji Vakfı Özel Okullarının akademik ve sosyal başarılarının konuşulduğu toplantıda, gelişim süreçlerinin ve sürdürülebilir başarının devamı üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

2022-2023 eğitim-öğretim döneminde TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okullarının daha güçlü bir yapıyla devam etmesi adına yapılacak çalışmalarında paylaşıldığı görüşmede yetkin ve yetenekli öğretmen kadrolarımızla devam edileceği ve başarılı öğretmenlerinde okul kadrosuna dahil edildiği ifade edilirken, Okul bünyesinde yapılacak fiziksel yatırımlarının da planlarının değerlendirilip karara bağlandığı verimli bir görüşme gerçekleştirildi.

Toplantı sonrası Erdemir Genel Müdürü ve TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı  Salih Cem Oral’ın, Türk Eğitim Derneği Genel Müdür Vekili ve TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okulları Kurucu Temsilcisi Ali Şener, Vakıf Yönetim Kurulu Üyesi Nahit Hakan Tokay ve Vakıf Yönetim Kurulu Üyesi  Mesut Avcı’yı  yemekte misafir ettiği belirtilirken, “Şehrimizin 55 yıllık köklü eğitim çınarı TED Kdz. Ereğli Koleji Vakfı Özel Okullarının yenilenme süreçleriyle yoluna daha güçlü şekilde devam edeceği vurgulandı.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın