Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DE OLAYLI GECE !.

EREĞLİ'DE OLAYLI GECE !.

Ereğli`de dün gece olaylı geçti. İlk olayda 15, ikinci olayda ise 6 kişi 1 kişiye saldırdı. Bir baba 11 yaşındaki oğlunu döverek hastanelik etti.


Ereğli’deki ilk olayda 15 kişi 1 kişiye saldırdı. 

Olay ilceye bağlı Sarıkorkmaz Mahallesi Abalı sokak üzerinde meydana geldi. İddiaya göre T.T. kapısının çalınması üzerine kapıyı açtı.

 Kapıyı açması ile 15 kişilik grubun saldırısına uğrayan T.T. muşta ve sopalarla saldırıya uğradı. T.T. yaralandığı saldırıda T.T. nin arabasının da camları kırıldı. Yaralı için haber verilen sağlık ekipleri kısa sürede olay yerine gelerek yaralıya ilk müdahaleyi yaptı.

Yaralı T.T. daha sonra Özel Echomar Hastanesine kaldırıldı. Olaydan sonra kaçan Zanlıların yakalanması için çalışma başlatıldığı öğrenildi.

6 KİŞİNİN SALDIRISINA UĞRADI !.

Ereğli ‘de aracından inerek evine gitmek isteyen bir kişi 6 kişinin saldırısına uğradı.

Olay gece saatlerinde ilçeye Bağlı Kışla Mahallesi Potbaşı mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre aracı ile evinini önüne gelen 39 yaşında ki İ.A. 6 kişinin saldırısına uğradı.

Camı kırılan aracından dışarıya çıkarılan İ.A. 6 kişi tarafından darp edildi. Olayda yaralanan İ.A. için sağlık ekiplerine haber verildi. Olay yerine gelen 112 ekipleri yaralıya yaptıkları ilk müdahalenin ardından özel hastaneye kaldırdı. Yaralının sağlık durumunun iyi olduğu ve tedavisine başlandığı öğrenildi. Polis ekiplerinin saldırıyı gerçekleştirdiği iddia edilen 6 kişinin yakalanması için çalışma başlattığı öğrenildi.

11 YAŞINDAKİ OĞLUNU DARP ETTİ !.

Ereğli’de babasının darp ettigi 11 yaşındaki çocuk hastanelik oldu.

Alınan bilgilere göre babasının darp ettiği öğrenildi 11 yaşındaki Y.B.T haatanelik oldu.

Annesinin haber verdiği sağlık ekiplerinin ilk müdahalesini yaptığı Y.B.T. özel Echomar hastanesine kaldırıldı. 11 yaşındaki Y.B.T nin tedavisine başlandığı ve olayla iligli soruşturma başlatıldığı öğrenildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın6
gülücük3
kızgın2
hayran1
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın