Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Ereğli’de İbretlik görüntü!.

Ereğli’de İbretlik görüntü!.

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde ’bonzai’ diye adlandırılan uyuşturucu maddeden kullandığı iddia edilen 3 genç hastaneye kaldırıldı. İlk olay, Kdz. Ereğli ilçesi Müftü Mahallesi Alemdar Caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, 20 yaşındaki T.A.’yı yerde hareketsiz yatarken gören vatandaşlar durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin müdahale etmek istediği T.A. ambulansa binmek istemezken, polis ekiplerinin araya girmesi ile ikna edildi. Olayı gören öğrenciler ise polisi aramak istediklerinde yanlarına gelen bir kişinin buna karşı çıktığını söyledi. Öğrenciler "Biz polisi arayacaktık. Bir adam geldi. Bize ’hayır polisi aramayın, o gitsin’ dedi. Biz yoldan geçerken birisini daha gördük. Durdurmak istedik ama gitti" dedi.
İlçede diğer olay ise Murtaza Mahallesi Dışçeşme Sokak’ta bulunan Çelikel Camii mevkiinde meydana geldi. Mahalle sakinleri cami merdivenlerinde yerde hareketsiz yatan 21 yaşındaki B.D.’yi görünce sağlık ekipleri ve polise haber verdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri B.D.’yi ambulansa alarak Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi’ne götürdü. Uyuşturucu kullandığı iddia edilen genç acildeki ilk tedavisinin ardından yoğun bakıma alındı.
Son olay da Kdz. Ereğli ilçesine bağlı Müftü Mahallesi Muzaffer Uluşahin Sokak üzerinde meydana geldi. Sokak üzerinde yerde hareketsiz yatan D.S.’yi gören vatandaşlar sağlık ekipleri ve polise haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri D.S.’yi polis otosuna bindirirken, şahsın üzerinde yapılan aramada bir miktar uyuşturucu bulundu. Polis aracıyla hastaneye götürülen gencin tedavisinin devam ettiği belirtildi.
Kdz. Ereğli Cumhuriyet Savcılığı yaşanan 3 olayla ilgili olarak soruşturma başlattı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın