Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DE HAREKETLİ SAATLER !.

EREĞLİ'DE HAREKETLİ SAATLER !.

Maske takma tartışması önce tartışma sonra saldırıya dönüştü. Olay Adliyede bitti.


 Ereğli 'de maske takmadıkları için kendilerini uyaran baba ve oğul önce kendi aralarında tartıştı daha sonra ise görevlilerle tartıştı. Hazırlanmak istenen tutanağı yırtarak uzaklaşmak isteyen baba oğul soluğu karakolda aldı.  Yaşanan o anlar güvenlik kameralarına yansıdı. 

Olay ilçeye bağlı Müftü Mahallesi Süheyla Erel Sokak üzerinde meydana geldi.

İddiaya göre sokakta maske takmayan Abdullah Samet Ç. Görevliler tarafından maskesini takması konusunda uyarıldı. Uyarıya kulak asmayan ve görevlilerle tartışma yaşayan gencin yanına Kaymakam İsmail Çorumluoğlu’nun koruması geldi. Gence tutanak tutulması için işlemlere başlandığı sırada Abdullah Samet Ç. Nin marketten çıkan babası İbrahim Ç. De görevlilerin yanına gelerek olayı anlamaya çalıştı.

Baba ve oğlu kendi arasında tartışırken, Abdullah Samet Ç. Hazırlanmak istenen tutanağı görevlinin elinden alarak parçaladı. Tutanak tutmak isteyen görevlilerin yanından uzaklaşmak isteyen baba ve oğlunu görevliler engellemeye çalışırken, haber verilen polis ekipleri baba ve oğlunu göz altına aldı.

Devlet hastanesinden alınan doktor raporunun ardından ‘Maske takmamak ve görevli memura mukavemet, Tehdit, Hakaret ve kasten yaralama ’ suçlarından dolayı ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Karakolda ifadeleri alınan zanlılarda baba İsmail Ç. Serbest bırakılırken, oğlu Abdullah Samet Ç. ise adliyeye sevk edildi. 

OLAY ANI KAMERALARA YANSIDI…

Diğer yandan yaşanan olay iş yerlerine ait güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, ekiplerin uyardığı Abdullah Samet Ç. Nin görevlilerle tartıştığı sırada kaymakam İsmail Çorumluoğlu’nun korumasının gelmesi, baba İbrahim Ç nin gelmesi, gencin tutmağı yırtarak olay yerinden uzaklaşmak istemesi, görevlilerin ise engellemeye çalıştığı görülüyor.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın4
gülücük3
hayran3
şaşkın2
üzgün0
ismail dönmez

11 Ocak 2021 - 18:30

Yazıklar olsun. Hem kendini hem de bizleri tehlikeye atan bu insanlar elbette ki gerekli cezayı almalı

Ragip sakin

10 Ocak 2021 - 11:43

Adam sanki cinayet isledi bu ne hicim maske kontrolu. Uyar gec kenara kafayi mi yediniz milletin onunu kesiyorsunuz. Adami cileden cikardiniz

ÖZKAN MADENCİOĞLU

10 Ocak 2021 - 02:46

MASKE TAKMAMAK İÇİN ZORLUK ÇIKARTAN.TUTANAKLARI YIRTAN KENDİNİ BİLMEZ HADSİZLER YÜZÜNDEN BU PANDEMİDEN ÇIKAMIYORUZ.GEREKEN CEZANIN VERİLMESİ MASKE TAKAMAM DİYENLERE İBRET OLUR.

İsmail demir

10 Ocak 2021 - 01:37

Maske takmayanlara en agır ceza verilmeli.Yoğun bakımda yatan insanları görmeden bilmeden hareket etmek artık cahillik olarak sayılmamalı

Yorum Yazın