Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DE HAREKETLİ SAATLER !.

EREĞLİ'DE HAREKETLİ SAATLER !.

Ereğli`de doktorun istediği ilacı yazmadığı kişi hastanenin çatısına çıktı.Göztepe köprüsünde de intihar girişimi vardı.


İddiaya göre İbrahim A. isimli vatandaş, rahatsızlandığı gerekçesi ile 112 ekiplerine haber veriyor. 112 sağlık ekipleri adresinden aldıkları İbrahim A. nın araç içerisinde titremeye başladığını görünce Özel Echomar hastanesine getirdi. Burada kendisine şikâyeti sorulan İbrahim A. cebinden çıkarttığı eski bir reçetede yazan VİOTRIN isimli narkotik ilacın yazılmasını istedi. Kendisine bu ilacın kırmızı reçete ile yazıldığını ve ilacı yazamayacaklarının söylenmesi üzerine İbrahim A. tedaviyi kabul etmediğini belirten kâğıdı imzaladıktan sonra acil servisten ayrıldı. Hastane ana binasına giden ve burada da ilacın yazılmasını talep eden İbrahim A. aynı şekilde olumsuz cevap alınca çatıya çıkarak intihar girişiminde bulundu. İbrahim A. yı çatıda görenler durumu polis, itfaiye ve 112 ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler güvenlik önlemlerini aldı. İtfaiye ekipleri hava yatağını kurarken polis ve hastane yetkilileri İbrahim A. yı ikna etmek için çatıya çıktı. Bir ara kendisini atmaya kalkışan İbrahim A. yı düşüncesinden vaz geçirmek isteyen polis ve hastane yetkilileri büyük çaba harcıyor. 

UN, YAĞ, ŞEKER VE 250 LİRA İSTEDİ… BENİ BURADAN DA BIRAKIN EVİME GİDEYİM…

Çatıda intihar girişiminde bulunan İbrahim A. kendisini ikna etmeye çalışan Polis ve hastane yetkililerine taleplerini iletmeye başladı. Yetkililerden ilk olarak nakit 250 lira isteyen İbrahim A. daha sonra ise isteklerini tek tek sırlamaya başladı. Polis ve hastane yetkililerinden Un, yağ ve şeker isteyen İbrahim A. bir de kendisinin çatıdan indikten sonra direk evine gitmek istediğini söyledi. Hastane yönetimi ve polislerin isteklerini yerine getireceğini söylemesi üzerine İbrahim A. çatıdan inmeyi kabul etti.

Çatıdan indirilen İbrahim A. doktor raporunun ardından ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüleceği ve İbrahim A. nın daha önce de intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi.

 

GÖZTEPE KÖPRÜSÜNDE İNTİHAR GİRİŞİMİ

 Göztepe köprüsünde intihar girişiminde bulunan bir kişi köprüden kendisini atmaya kalktı. Polis yaptığı müdahale ile köprüye çıkan şahsı alarak etkisiz hale getirdi. İntihar girişiminde bulunan kişinin Echomar hastanesinde ki intihar girişimi sırasında hastanenin önünde olduğu ve dilencilik yaptığı öğrenildi. 

Olay Göztepe köprüsünde meydana geldi. Alınan bilgilere göre Karabük’ten ilçeye dilenmek amacıyla geldiği öğrenilen 24 yaşında ki Ferhat Sarıöz, Göztepe köprüsünde intihar girişiminde bulundu. Durumun haber verilmesi üzerine olay yerine gelen Asayiş ve Yunus ekipleri, Ferhat Sarıöz’ün bir anlık dalgınlığından yararlanarak Sarıözü köprüden indirdi. Etkisiz hale getirilen Sarıöz doktor raporunun ardından ifadesi alınmak üzere polis merkezine götürüldü.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
şaşkın9
gülücük3
kızgın3
hayran2
üzgün1
Adem öztürk

13 Ağustos 2020 - 21:15

Herşey güzel iyi hoş fakat bir gazetecinin siz 150 defa intiharmi ettiniz kadrolu intiharci misiniz diye sorulması ülkede gazetecilerinin durumunun ne kadar vahim olduğunu gösteriyor peki siz kadrolu gazeteci değilsiniz galiba bu ne özgüven

Yorum Yazın