Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ...

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ...

KDZ EREĞLİ DEVLET HASTANESİ EMEKLİ PERSONELLERİNDEN AYNUR TURAN’IN EŞİ, EZGİ TURAN BIRAK VE ERKAN TURAN’IN BABALARI, KUZEY, TUANA İLE ARDA’NIN DEDELERİ, EREĞLİ NÜFUS DAİRESİ PERSONELLERİNDEN HİKMET BIRAK VE SAFİYE TURAN’IN KAYINPEDERLERİ, KDZ EREĞLİ DEVLET HASTANESİ PERSONELİ ŞERMİN SARIGÜN, NACİYE KAYA İLE FİLİZ TURAN’IN ABİLERİ, BOZHANE EŞRAFINDAN ÖZGÜR EREL’İN DAYISI, SELİM AKTAY’IN ENİŞTELERİ, ADEM, HÜSEYİN ALTINBAŞ VE SABRİ DENİZ’İN BACANAĞI, KDZ EREĞLİ BELEDİYESİ İTFAİYE PERSONELLERİNDEN EMEKLİ DURMUŞ TURAN VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ALİ MOLLA CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

----------------------------

KIYICAK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM İLYAS KARADENİZ VE ŞERİFE KARADENİZ’İN OĞLU, SAİT, HAVA, KADRİYE, HANİFE, RAHİME İLE HANIM ALTUN’UN KARDEŞLERİ, FERİHA KARADENİZ’İN EŞİ, YAŞAR, MÜZEYYEN, ŞABAN VE ŞERİFE’NİN BABALARI, İLYAS, PINAR, SİBEL, TANER, YELİZ, YEŞİM, BÜŞRA, YASEMİN, BUKET İLE SENA’NIN DEDELERİ, HÜSEYİN, RAHİM, NECLA VE MERYEM’İN KAYINPEDERLERİ TAHİR İBRAHİM KARADENİZ VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP KIYICAK MERKEZ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA MAHALLE  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

----------------------------

ELMATEPE MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM MOTUK MUSTAFA ÖZCAN VE MERHUME SEHER ÖZCAN’IN DAMATLARI, ZEHRA BOZKURT’UN EŞİ, ALİ RIZA, YÜKSEL, KADİR, VEYSEL VE GÖKSEL BOZKURT’UN BABALARI, BAHRİYE, HATİCE İLE SEVGİ BOZKURT’UN KAYINPEDERLERİ, UĞUR, FARUK, YASEMİN, ZEHRA, RABİA VE SILA BOZKURT’UN DEDELERİ SATILMIŞ BOZKURT VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ELMATEPE MAHALLESİ  CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA DORUK MAHALLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın