Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ!.

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ!.

MUSTAFA DİKİCİ, İSMAİL DİKİCİ, CANAN DİKİCİ, NALAN KÖSEOĞLU SELVİ VE UĞURALP DİKİCİ’NİN BABALARI, CAN SELVİ’NİN KAYINPEDERİ, BARBOROS TURPÇU, BUSE DENİZ TURPÇU, FIRAT KÖSEOĞLU, TUNA KÖSEOĞLU, ZEYNEP DİKİCİ, ELİF DİKİCİ, SEDA DİKİCİ VE SEZER DİKİCİ’NİN DEDELERİ, MELEK DİKİCİ’NİN EŞİ ERDEMİR KOK BAKIMDAN EMEKLİ MÜNİR DİKİCİ  VEFAT ETMİŞTİR.

    MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP HATİP CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

-------------------

YENİ MAHALLE SAKİNLERİNDEN BELEDİYEMİZ PERSONELİ ÇEVRE MÜHENDİSİ İLKAY KAYNAK, TÜRKAY KAYNAK VE HALE KALE’NİN ANNELERİ, SÜLEYMAN KALE VE HALE KAYNAK’IN KAYINVALİDELERİ, GÜLER NURAS’IN GÖRÜMCESİ, ÖZLENEN NURAS ÇAM VE ORKUN NURAS’IN HALASI, MERHUM DOKTOR ABDULLAH KAYNAK’IN EŞİ ANNELER DERNEĞİ ESKİ BAŞKANI RAİFE KAYNAK  VEFAT ETMİŞTİR.

    MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE  NAMAZINA MÜTEAKİP HATİP CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

-------------------

SARIKORKMAZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN SAFA CAMİİ DERNEK BAŞKANI SEFER ACAR  VEFAT ETMİŞTİR.

    MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP SAFA CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA AŞAĞIHOCALAR KÖYÜ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın