Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ...

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ...

KİRMANLI MAHALLESİ RÜZGARLI SOKAK SAKİNLERİNDEN MERHUM BAYRAM VE MERHUME HAVVA KAMAN’IN KIZLARI, ERDEMİRDEN EMEKLİ MERHUM NAİL ÜNAL’IN EŞİ, MERHUM EMRULLAH, ERHAN ÜNAL, ERDEMİRDEN EMEKLİ AYHAN VE AYDIN ÜNAL İLE FATMA DEMİRCAN VE NEBAHAT ATABEY’İN ANNELERİ, ŞEHRİMİZ ESNAFLARINDAN MERHUM BERBER MEHMET DEMİRCAN, ERDEMİRDEN EMEKLİ ADEM ATABEY, ŞAHZİYE, AYŞE, SEMRA VE ERDEMİR PERSONELİ ESER ÜNAL’IN KAYINVALİDELERİ, SERKAN, VOLKAN, ERAY, ÇAĞRI, ZUHAL İLE CEMİN’İN BABANNELERİ, ESİN, ESEN, HANİFE, HAKAN, İREM VE EMİR’İN ANNANELERİ ŞERİFE ÜNAL VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BOZHANE CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR

----------------------------------------------------------------------

AKARCA MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUME MÜZEYYEN YAVUZ’UN OĞLU, MERHUM YAŞAR YAVUZ VE MERHUME MUAZZEZ ERTUĞRUL’UN KARDEŞLERİ, MUAMMER, SUNAY, TÜLİN İLE MÜZEYYİN’İN AMCALARI, TÜLAY, NEVZAT VE MUSTAFA’NIN DAYILARI, ZEYNEP İLE HAYDAR ALİ’NİN DEDELERİ, MUSTAFA TANRIVERDİ VE YAVUZ FENER’İN KAYINPEDERLERİ, PERİMAN, JALE İLE ŞULE’NİN BABALARI, KADRİYE YAVUZ’UN EŞİ EREĞLİ ESKİ ESNAFLARINDAN AYAKKABICI MEHMET TACİ YAVUZ  VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ORTA CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR

----------------------------------------------------------------------

MURTAZA MAHALLESİ HALİT HOCA SOKAK SAKİNLERİNDEN MERHUM ELBEYİ GÜLEN’İN EŞİ, SELMA GÜLEN, ORHAN GÜLEN, ORBAY VE BUDAK GÜLEN’İN ANNELERİ, DİLBER BULUT İLE İHTİBAR BAYRAM’IN KARDEŞLERİ, GÜNEŞ GÜLEN VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP İKİNCİ İSTASYON BAYCIK CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KİRMANLI MAHALLESİ MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın