Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ...

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ...

ÇAYLIOĞLU EŞRAFINDANMERHUM HACI ASIM ÖZSOY’UN EŞİ, HAYRİYE, BAHTİYAR VE NAFİYE’NİN ANNELERİ BAHRİYE ÖZSOY VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP HATİP CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEHİR  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

------------------------------------------------------------------------------------

AYDINLAR KÖYÜ ÖRENCİK MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN AYTEN, YILMAZ, TUNCAY, YASEMİN VE AYFER’İN BABALARI, ERAY, SERAY, EMİRCAN, EYLÜL, SEDA, SEDEF VE ÇINAR’IN DEDELERİ, YAŞARİYE ASLAN’IN EŞİ ERDEMİR KOK FABRİKASINDAN EMEKLİ HÜSEYİN ASLAN VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP AYDINLAR KÖYÜ ÖRENCİK MAHALLESİ MEZARLIĞINDA CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

------------------------------------------------------------------------------------

KEPEZ MAHALLESİ SAKİNLERİNDEN MERHUM ALİ AŞAR CORA VE RUHSAR MEDİHA CORA’NIN OĞULLARI, ANDAÇ BİLİM, ERTAÇ, YASEMİN BİLİM VE ERDİNÇ BAKKALOĞLU’NUN DAYILARI, SABRİYE BİLİM, SELMA BAKKALOĞLU, SEMİHA CAN, SALİHA GÖKDEMİR, MEHMET CORA VE RAMAZAN CORA’NIN KARDEŞLERİ OSMAN CORA VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP HATİP CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ŞEHİR  MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın