Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

CENAZE İLANI

KAPTAŞ TOPALLI KÖYÜNDEN MERHUM AHMET TEKİN VE FATMA TEKİN’İN OĞULLARI, AHMET TEKİN, NERİMAN COŞKUN, SEZAİ TEKİN, HAYRETTİN TEKİN İLE NERMİN YİĞİTOĞLU’NUN BABALARI, TOPALLI KÖYÜ MUHTARI RECEP COŞKUN, ERCAN YİĞİTOĞLU, FİLİZ TEKİN, MACİDE VE HALİME TEKİN’İN KAYINPEDERLERİ, HAVVA TEKİN’İN EŞİ AHMET TEKİN VEFAT ETMİŞTİR. MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP TOPALLI KÖYÜ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

-----------------------------------

ÖYKÜ VE ÖVÜL’ÜN BABALARI, AVUKAT MEHMET ÜNAL’IN KAYINPEDERİ, ŞEHRİMİZ ESNAFLARINDAN ÇİÇEKÇİ SUAT, NİHAT VE NACİ’NİN ENİŞTELERİ, NESRİN GÖKALP’İN EŞİ, ERDEMİR STOK KONTROL MÜDÜRLÜĞÜNDEN EMEKLİ AHMET SAHİR GÖKALP VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BOZHANE CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR

-----------------------------------

ORHANLAR MAHALLESİ, KADITARLASI SOKAK SAKİNLERİNDEN RAMAZAN TÜRK, KERİM TÜRK, MEHMET, ORHAN, MİTHAT, ERKAN VE MERHUME NURİBAN TÜRK’ÜN BABALARI, MERHUME RISKİYE TÜRK’ÜN EŞİ, İLÇEMİZ ESNAFLARINDAN DİYARBAKIRLI ABDULKADİR TÜRK VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN İKİNDİ NAMAZINA MÜTEAKİP BOZHANE CAMİİNDE KILINACAK CENAZE NAMAZINDAN SONRA ŞEHİR MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
arslan yapı & elektrik kaptaş

24 Mart 2015 - 14:59

merhuma allahtan rahmet kederli ailesine sabır diliyorum mekanı cennet olsun >>>>>>> ARSLAN YAPI VE ELEKTRİK KAPTAŞ >>>>>>>>>>

Yorum Yazın

Canlı Radyo