Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

Ereğli`den 3 acı haber. Ereğli`de bugün kaybettiklerimiz.


Erdemir’den emekli Osman Solmaz ve Ramazan Solmaz’ın babaları; Gazeteci İbrahim Solmaz, Ertuğrul Solmaz, İsmail Solmaz ve Emre Solmaz ‘ın dedeleri Mehmet SOLMAZ vefat etmiştir. Merhumun cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Toyfanlı köyü mezarlığında toprağa verilecektir.

Kepez Mahallesi İlyas Karaca Sokak sakinlerinden; Merhum Nevzat Sezer’in eşi; Önder, Gül ve Rıza Sezer’in anneleri Ayşe SEZER vefat etmiştir.

Merhumenin cenazesi bugün Cuma namazına müteakip İlyas Karaca camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Çaylıoğlu Ramazanlı köyü mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Kars eşrafından  ve Uzun Mehmet Mah. Çavdarlı sokak sakinlerinden; Merhum Asım Demir’in kardeşi; Gülenaz Demir’in eşi ;  Remziye ,Turgut Demir ve Aysen Balcı’nın babaları; Yüksel, Gürsel, Ayten, Murat, Fatoş, Sevilay Ve Fadime  Demir’in Amcaları; Erdemir çalışanlarından Oktay Balcı ve Cennet Yağmur Demir’in kayınpederleri; Erdemir’den Emekli Atıf DEMİR vefat etmiştir.

Merhumun Cenazesi bugün  Cuma Namazına müteakip Çavdarlı camiinde kılınacak cenaze namazının ardından Şehir Mezarlığında toprağa verilecektir.    

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün2
gülücük0
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın