Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

Ereğli`nin 4 ayrı mahallesinden acı haberler geldi.


Murtaza Mahallesi sakinlerinden ; merhume Zeynep Toplu  ve merhum Hakkı  Toplu’nun oğulları; Güler Toplu’nun eşi; Hakkı, Zeynep ve Merhum Hakan Toplu’nun babaları ; Hilal, Şevval, Berra ve Ahmet Hakan’ın dedeleri; Erdemir'den emekli Abdullah TOPLU vefat etmiştir.

 

Hamzafakıhlı Mahallesi sakinlerinden; merhum Savim Şaban Karataş ve merhume Hava Karataş’ın oğulları; merhum Engin, İlyas, Ali Ve İbrahim Karataş ile Meryem Tükenmez’in kardeşleri; Erken ve Erhan Karataş İie Seyhan Ölmez’in babaları; Emine Karataş’ın eşi; Şoför esnaflarından Şaban KARATAŞ vefat etmiştir.

 

Kavaklık Mahallesi Halkapınar sokak sakinlerinden ; Fatma, Emine, Kezban, Gülsüm Hüseyin ve Adem Karakaş’ın babaları; Recep, Karaman, Erhan Çakır, ve Ziya Karakaş’ın kayınpederleri; Erdemir’den emekli Ahmet Karagöz’ün eniştesi; Fatma Karakaş’ın eşi; Erdemir'den emekli Hasan KARAKAŞ vefat etmiştir.

 

Sarıkokmaz Mahallesi sakinlerinden; Merhum Ali Aki ve  Merhume Nurhandan Aki’nin oğulları;  Gizem Açıkgöz ve Tayhan Aki’nin babaları; Cemil Açıkgöz’ün kayınpederi; Mina  ve Alikayra ‘Nın dedeleri; Gülşah ve Gülcan’ın dayıları Ayhan AKİ vefat etmiştir.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün2
şaşkın1
gülücük0
hayran0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın