Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

Ereğli`de bugün kaybettiklerimiz


Ereğli eski esnaflarından Merhum Ekber Onat’ın eşi; Hamdi Onat ve Hadi Onat’ın anneleri ;Gülseren Onat ile merhume Bedriye Onat’ın kayınvalideleri ;Uğur, Onur, Müge ve Hamdi Onat’ın babaanneleri Sevim ONAT vefat etmiştir.             

Merhumenin cenazesi bugün öğle namazına müteakip Bozhane Camiinde cenaze namazı kılındıktan sonra Şehir Mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Korubaşı Mahallesi Pençes Sokak sakinlerinden; merhum Recep ve merhume Emine Deniz’in oğulları; Gülsevim Deniz’in eşi; İbrahim  ve Recep Deniz ile  Nuray Güler,Tülay Ağar ve Gülay Altay’ın babaları; merhume Nuran Özdemir, Merhum Turan Deniz, Nurten Aydeniz, İsmail Deniz, Merhume Hatice Deniz ve Sevgi Kürekçi’nin ağabeyleri; Aysel Deniz, Ayşe Deniz, merhum Ahmet Güler, Ereğli Belediyesi Personellerinden Yıldıray Ağar ve Necdet Altay’ın kayınpederleri Majestik Necati DENİZ vefat etmiştir.    

Merhumun cenazesi barın öğle namazını müteakip Korubaşı Mahallesi Camii’nde cenaze namazı kılındıktan sonra mahalle mezarlığında toprağa verilecektir.

Cenazeye katılmak isteyenler  Saat 12:00’de Pazar Taksi arkasından araç kaldırılacaktır.

 

Sarıkokmaz Mah. Karga Sokak sakinlerinden; Barış Göktaş’ın Kızı;  Ayşe, Duran, Aslı, Arzu, Zuhal, Işıl, Nihat Ve Kerem’in kardeşleri; Emrah ve Emre Hanahmetoğlu’nun anneleri; Turgay Hanahmetoğlu’nun  eşi Sevgül HANAHMETOĞLU vefat etmiştir.             

Merhumenin cenazesi bugün öğle namazını müteakip Güldere Mah. Cami’inde cenaze namazı kılındıktan sonra Şehir Mezarlığında toprağa verilecektir.

 

E.Ortacı Köyü sakinlerinden; Merhum Hidayet Eroğlu’nun Eşi; Tevfik, Selahattinaslan, Mehmet,Nevzat ve Tacettin Eroğlu’nun anneleri Havva EROĞLU  vefat etmiştir.       

Merhumenin Cenazesi bugün öğle Namazına Müteakip  Ortacı Köyü Dal Mahallesinde toprağa verilecektir.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün5
gülücük2
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın