Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

Ereğli`de Bugün Kaybettiklerimiz


Kocaali Mahallesi sakinlerinden;  merhum Kazım Keskin’in eşi; Ayten, Şerif,Gülten ve Fikret Keskin’in anneleri; Fuat, Filiz, Deniz ile Melek’in babaanneleri;  Gülden, Şeynur, Ayşegül, Ömer ve Ergün’ün anneanneleri; Cevdet, İrfan İle İsmet’in kayınvalideleri Melek KESKİN vefat etmiştir.

Merhumenin cenazesi bugün öğle namazını müteakip Kocaali Merkez Camiinde cenaze namazı kılındıktan sonra mahalle mezarlığında toprağa verilecektir.

 

 

Süleymanlar Mahallesi sakinlerinden; merhum Hüseyin Yasak’ın eşi;  Erdoğan, Yakup ve Şehriban Yasak’ın anneleri; Meltem,Selda,Bülent Veserkan Yasak’ın babaanneleri Havva YASAK vefat etmiştir.

Merhumenin cenazesi bugün öğle namazını Müteakip Süleymanlar Mahallesi  camiinde cenaze namazı kılındıktan sonra Gökme Mahallesi aile mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Elmatepe Mahallesi sakinlerinden;  merhum Hacı İsmail Aytar’ın eşi; Havva, Melek ve İbrahim Aytar’ın anneleri; Sanayi esnaflarından Mustafa Aytekin’in kayınvalidesi ; Ayhan Aytekin’in anneannesi; Umut Oto sahiplerinden Osman,Murat ile Ömer Aytar’ın babaanneleri Emine AYTAR vefat etmiştir.

Merhumenin cenazesi bugün öğle namazını müteakip İnallı camiinde cenaze namazı kılındıktan sonra İnallı  mezarlığında toprağa verilecektir.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün6
gülücük3
hayran1
kızgın1
şaşkın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın