Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

Ereğli`de bugün kaybettiklerimiz


Orhanlar Mahallesi, Yalı Caddesi Sakinlerinden İlçemiz Eski Müftülerinden Merhum Mehmet Ali Çimenoğlu Ve Merhume Hatice Dudu Çimenoğlu’nun Oğulları, Merhume Türkan Çimenoğlu’nun Eşi,Sezai Çimenoğlu ile Alaplı Eski Belediye Başkanı Dr.Nevzat Çimenoğlu’nun babaları, Emel ve Dilek Çimenoğlu’nun kayınpederleri, Tuğçe, Barış, Seniye, Bulut’un dedeleri, Yıldırım, Önay, Atila, Cengiz Alper Alpago’nun enişteleri, Kdz.Ereğli eşrafından Rıdvan ÇİMENOĞLU vefat etmiştir.

Merhumun cenazesi bugün (28.01.2020 Salı) öğle namazına Müteakip Bozhane Camiinde cenaze namazı kılındıktan sonra şehir mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Sarıkokmaz Mahallesi, Aktaş Sokak sakinlerinden Asiye Menteşe, Emine Zaralıoğlu, Muhammet, Osman, Ramazan ile Ömer Harbi’nin babaları ,Hanife Harbi, Havagül Harbi, Hasan Menteşe ve Erol Zaralıoğlu’nun kayınpederleri, Mahmut, Mustafa, Miraç, Emre, Fatmanur, Abdullah, Gülşen, Neslihan, Halime, Faruk ve Sümeyye’nin dedeleri, Fatma Harbi’nin eşi, Mustafa HARBİ vefat etmiştir. 

Merhumun cenazesi bugün (28.01.2020 Salı) saat 11:00’de  evinin önünde helallik alındıktan sonra öğle namazına müteakip Aktaş Camiinde cenaze namazı kılındıktan sonra Aktaş Mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Elmatepe Mahallesi Karagöz Sokak sakinlerinden Yaşar Gezer,Metin Gezer,Muhammet Gezer ve Emine Durusoy’un anneleri,merhum Selahattin Gezer’in eşi,Naciye GEZER vefat etmiştir.              

Merhumenin cenazesi bugün öğle namazına müteakip Alaplı Çatak köyünde toprağa verilecektir.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
şaşkın1
hayran0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın