Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

Ereğli`de bugün kaybettiklerimiz


Orhanlar Mahallesi, Yalı Caddesi Sakinlerinden İlçemiz Eski Müftülerinden Merhum Mehmet Ali Çimenoğlu Ve Merhume Hatice Dudu Çimenoğlu’nun Oğulları, Merhume Türkan Çimenoğlu’nun Eşi,Sezai Çimenoğlu ile Alaplı Eski Belediye Başkanı Dr.Nevzat Çimenoğlu’nun babaları, Emel ve Dilek Çimenoğlu’nun kayınpederleri, Tuğçe, Barış, Seniye, Bulut’un dedeleri, Yıldırım, Önay, Atila, Cengiz Alper Alpago’nun enişteleri, Kdz.Ereğli eşrafından Rıdvan ÇİMENOĞLU vefat etmiştir.

Merhumun cenazesi Yarın  (Salı) öğle namazına Müteakip Bozhane Camiinde cenaze namazı kılındıktan sonra şehir mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Sarıkokmaz Mahallesi, Aktaş Sokak sakinlerinden Asiye Menteşe, Emine Zaralıoğlu, Muhammet, Osman, Ramazan ile Ömer Harbi’nin babaları ,Hanife Harbi, Havagül Harbi, Hasan Menteşe ve Erol Zaralıoğlu’nun kayınpederleri, Mahmut, Mustafa, Miraç, Emre, Fatmanur, Abdullah, Gülşen, Neslihan, Halime, Faruk ve Sümeyye’nin dedeleri, Fatma Harbi’nin eşi, Mustafa HARBİ vefat etmiştir. 

Merhumun cenazesi yarın Saat 11:00’de  evinin önünde helallik alındıktan sonra öğle namazına müteakip Aktaş Camiinde cenaze namazı kılındıktan sonra Aktaş Mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Aydın Köyü Armutlucuma sakinlerinden Muhammet, Recep, Mehmet, Revan, Fatma Yıldızhan İle Nafiye Erdoğan, Ayşe Özsoy’un anneleri Merhum Recep Yıldızhan’ın eşi Hatice YILDIZHAN vefat etmiştir.      

Merhumenin cenazesi bugün öğle Namazına Müteakip Aydın Köyü Kabakoz caminde kılınacak cenaze namazının ardından köy mezarlığında toprağa verilecektir.

 

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
şaşkın1
kızgın1
hayran0
üzgün0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın