Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

Ereğli`de bugün kaybettiklerimiz


Ketenciler Köyü Kahyalar Mahallesi sakinlerinden; Gülistan Akman’ın eşi; Yeşim,Emre ve Batuhan’ın babaları; Ersin , Birsen,İsa ve Musa Akman’ın kardeşleri; Aksoypen çalışanlarından  İhsan AKMAN vefat etmiştir.

Merhumun cenazesi bugün ikindi namazına müteakip Ketenciler köyü Kahyalar Mahallesi Camii’nde cenaze namazı kılındıktan sonra köy mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Elmacı Köyü  ve Uzunçayır Mahallesi sakinlerinden; Merhume Hatice Turan’ın eşi; Hatice, Yaşar Kızıl ve Sevda Turan’ın babaları; Halil Turan’ın kardeşi Mehmet TURAN vefat etmiştir.

Merhumun cenazesi bugün öğle namazına müteakip Elmacı Köyü Camii’nde cenaze namazı kılındıktan sonra köy mezarlığında toprağa verilecektir.

Cenazeye Katılmak İsteyenler İçin Saat 11:00’de Kepez Diş Hastanesi  önünden araç kaldırılacaktır.

 

Kdz.Ereğli Eşrafından; Merhum Hasan Reşat İle Merhume Fatma Şayan’ın Oğulları ; Merhum Ecvet Direkçi,Merhum Ruhsar Tufan Ve Zerrin Direkçi’nin Kardeşleri; Pervin,Özer,Batuhan,Gizem Ve Doğuhan’ın Amcaları; Işıl,Tülin Ve Tuba’nın dayıları; Nesrin Direkçi’nin eşi Ömür DİREKÇİ vefat etmiştir.

Merhumun cenazesi bugün İkindi Namazına Müteakip Ali Molla Camii'nde cenaze namazı kılındıktan sonra Şehir Mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Merhum Abdulkadir Ve Merhume Safiye Şahin’in Oğulları; Safiye Şahin’in Eşi; Yaşariye Uludağ,Dilek Çelik,Melek Meriçli Ve Fatma Hellacı’nın babaları;  Serkan Uludağ,Abdullah Çelik,Serdar Meriçli, ve Oktay Hellacı’nın kayınpederleri; Ereğli Orman İşletme Müdürlüğünden emekli Hüseyin ŞAHİN vefat etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kozlu Uzungüney Köyü Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Aile Mezarlığında toprağa verilecektir.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün1
gülücük0
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın