Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

Ereğli`de bugün kaybettiklerimiz


Hamzafakıhlı Mahallesi Eski Muhtarı Mehmet Altıay,Orman İşletmesinden emekli Recep Altıay,Erdemir'den emekli Formen Kadir Altıay ,Havva Turan ve Yaşar Çınar’ın anneleri; Hamzafakıhlı Muhtarı İsmail Altıay’ın babaannesi Asiye ALTAY vefat etmiştir.              

Merhumenin cenazesi bugün öğle namazına müteakip Ebetaşı Camii'nde cenaze namazı kılındıktan sonra Ebetaşı mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Elmacı Köyü sakinlerinden ; merhum Mehmet Adıgüzel’in oğlu; Selahattin,Alaattin, Erdal,Hüseyin ve Hasan Adıgüzel’in babaları; Zehra Adıgüzel’in  eşi; Şaban hoca Şaban ADIGÜZEL vefat etmiştir.    

Merhumun cenazesi bugün öğle namazına müteakip Elmacı köyü Camii'nde cenaze namazı kılındıktan sonra Aile Mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Kocaali Mahallesi sakinlerinden; Müzeyyen,Nazlı ,Sevim,Gülten ve Çilek Halk Otobüsü sahiplerinden Yakup Kara’nın babaları; Yaşar Akar,Faik Dündar,Baki Akar, ve Muzaffer Çetin’in kayınpederleri Adem KARA vefat etmiştir.   

Merhumun cenazesi bugün öğle namazına müteakip Kocaali Mahallesi camii'nde cenaze namazı kılındıktan sonra mahalle mezarlığında toprağa verilecektir.

 

Bartın Esnaflarından Merhum İrfan Çay’ın eşi; Merhum Halil Çay,Sabriye Dadak ve Zühre Yılmaz’ın anneleri; İrfan ve Ozan Çay’ın babaanneleri; Ereğli Belediyesi personeli  Uğur Yılmaz’ın anneannesi Asiye ÇAY vefat etmiştir               

Merhumenin cenazesi bugün İkindi namazına müteakip Bartın Yıldız Köyünde toprağa verilecektir.

 

 

Sücüllü Köyü eşrafından ; Merhum Asım Sayın’ın eşi; Emel Aydın , Murat Sayın ve Asım Sayın’ın anneleri; Ali Osman Pulat,Gülten Taşdelen,Yaşar Erdoğan ve İlçemiz Ziraat Odası Başkanı Adil Pulat’ın kızkardeşleri Zehra SAYIN vefat etmiştir.               

Merhumenin cenazesi bugün öğle namazına müteakip Sücüllü Köyü Mezarlığında toprağa verilecektir.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük4
üzgün1
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın