Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Emine BAŞARIR                12/09/2019

Balı Mahallesi Sakinlerinden; Merhum Mehmet Başarır’ın Eşi; İsmail Başarır,Nuran Biçer,Merhume Hatice Benli,Zehra Talaş Ve Merhum Kadir Başarır’ın Anneleri; Mehmet Başarır,Hanife Başarır Ve Ufuk Başarır’ın Babaanneleri;  Eray Talaş,Nalan Biçer Ve Nesrin Atamer’in Anneanneleri Emine BAŞARIR Vefat Etmiştir.          

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Balı Mahallesi Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Mahalle Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Ayşe ÖZEN         12/09/2019

Keşkek Köyü Sakinlerinden; T.T.K’dan Emekli İsmail Özen’in Eşi; Nevzat,Nihat,Hasan,Safiye, Sedat Ve Ramazan Özen ’in Anneleri; Damla Ve Batuhan Zırhlı’nın Anneanneleri; Nazmiye Özen’in Babaannesi Ayşe ÖZEN Vefat Etmiştir.              

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Keşkek Köyü Aile Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Fatma ORHAN  12/09/2019

Kdz.Ereğli Öğberler Köyü Sakinlerinden; Merhum İlyas Orhan’ın Eşi; Ahmet Orhan ,Mehmet Orhan Ali Orhan ,Bergüzar Yıldızhan Ve Hakibar Semerci’nin Anneleri; Hakan Ve Erhan Yıldızhan’ın Anneanneleri Fatma ORHAN Vefat Etmiştir.              

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Öğberler Köyü Merkez Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Köy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.Cenazeye Katılmak İsteyenler İçin Saat 11:00’de Ören Yeni Mahalle Öğberler Derneği Önünden Araç Kaldırılacaktır.

Asiye KÖSE         12/09/2019

Bağlık Mahallesi Sakindere Sokak Sakinlerinden; Belediyemiz Park Bahçeler Müdürlüğünden  Emekli Merhum Emin Köse’nin Eşi; Mustafa Köse ,Ömer Köse, Cemil Köse Ve Rüveyda Kara’nın Anneleri; Yusuf Ziya Kara’nın Kayınvalidesi; Mustafa Orhan Köse’nin Babaannesi; Hikmet,Himmet,Metin Ve Mahmut Köse İle Mustafa Köseoğlu’nun Ablaları Asiye KÖSE Vefat Etmiştir.          Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Hatip Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Şehir Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük3
üzgün1
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın