Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ

Ereğli`de Bugün Kaybettiklerimiz


Haydar MEŞE  06/09/2019

(Cuma) Kdz.Ereğli Çamlıbel Köyü Sakinlerinden; Merhum Şükrü  Meşe Ve Merhume Fatma Meşe’nin Oğulları; Ahmet Ve Mustafa Meşe’nin Kardeşleri; Şerife Meşe’nin Eşi; Bayram Meşe,Şahizer,Rabia Ve Emine Berberkaya’nın Babaları;Ahmet,Yüksel Ve Yılmaz  Berberkaya’nın Kayınpederleri Haydar MEŞE Vefat Etmiştir.      

Merhumun Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Çamlıbel Köyü Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Aysun BAYRAKTAR     06/09/2019

(Cuma) Çavdarlı Obakent Sakinlerinden; Merhum Hüseyin Bayraktar’ın Kızı; Ali ,İbrahim Ve İsmail Bayraktar’ın Ablaları Aysun BAYRAKTAR Vefat Etmiştir.    

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Kandilli Yeni Mahalle Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Kandilli Belediye Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Yüksel ÖLÜÇ   06/09/2019

(Cuma) Erdemir Sosyal Hizmetler Müdürlüğünden Emekli Bahri Ölüç’ün Eşi; Erdemirden Emekli Cafer Kaya’nın Ablası; Nurdan Oktay Ve Nilüfer Ölüç’ün Anneleri; Eyüp Oktay’ın Kayınvalidesi ; Chp Alaplı Kadın Kolları Eski Başkanı Yüksel ÖLÜÇ Vefat Etmiştir.  

Merhumenin Cenazesi Bugün Cuma Namazına Müteakip Alaplı Merkez Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Alaplı Tepeköy Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Erdoğan YILMAZ         06/09/2019

(Cuma) Orhanlar Mahallesi Atatürk Bulvarı Side Apartmanı Sakinlerinden; Merhume Ayşe Ve Merhum Sabri Yılmaz’ın Oğulları; Leyla Çalışkan Ve Hüseyin Yılmaz’ın Kardeşleri; Aysel Yılmaz’ın Eşi; Erdemirden Emekli, Sevil Profil Eski Çalışanlarından Erdoğan YILMAZ Vefat Etmiştir.       

Merhumun Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Kozlu Merkez Aziziye Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kozlu Merkez Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün9
gülücük1
hayran0
şaşkın0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın