Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ...

EREĞLİ'DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ...

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Nigar KOÇ

Kışla Mahallesi Sakinlerinden; Esra,Elif Ve Tuğba’nın Anneleri; Servet Aksoy Ve Fırat Ziyansız’ın Kayınvalideleri; Nevzat Zafrak’ın Ablası; Ceyda, Beyza, Yasin ve Belediyemiz İşletme Ve İştirakler Müdürü Cem Koç’un Teyzeleri; Belediyemiz Fen İşleri Personellerinden Nevzat Koç Ve Belediyemiz Eski Meclis Üyelerinden İsmet Koç’un Yengeleri; Temel Koç’un Eşi Nigar KOÇ Vefat Etmiştir.

Merhumenin Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Kışla Camiinde Cenaze Namazı Kılındıktan Sonra Kışla Mahallesi Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Cemal AKDOĞAN

Çevlük Köyü Sakinlerinden; Yaşare Akdoğan’ın Eşi; Taner,Şener,Rıza Ve Recep Akdoğan’ın Babaları Cemal AKDOĞAN Vefat Etmiştir.

Merhumun Cenazesi Bugün Öğle Namazına Müteakip Çevlük Köyünde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Köy  Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

Mustafa  TATAR 

Kdz.Ereğli Ssk Hastanesi Eski Doktorlarından; Eda Ve Kaan Tatar’ın Babaları ; Sevim Tatar’ın Eşi; Ankara Zübeyde Hanım Kadın Doğum Hastanesi Başhekim Yardımcısı Opr. Dr.Mustafa  TATAR Vefat Etmiştir.      Merhumun Cenazesi Öğle Namazına Müteakip Ankara Hacı Bayram Camiinde Kılınacak Cenaze Namazının Ardından Ankara Gölbaşı Mezarlığında Toprağa Verilecektir.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
üzgün5
gülücük4
hayran1
şaşkın0
kızgın0
Murat Duyar

06 Kasım 2018 - 12:10

Allah rahmet eylesin Mekanları cennet olsun. Rahmetle Anıyorum.

Bozkurt Halit

06 Kasım 2018 - 12:10

ALLAH rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah RABBİM geride kalanlarina sabirlar ihsan eylesin

Yorum Yazın