Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ...

EREĞLİ’DE BUGÜN KAYBETTİKLERİMİZ...

EREĞLİ EŞRAFINDAN CAFEROĞLU SÜLALESİNDEN MERHUM METİYE BAYDAR’IN KARDEŞİ, FÜSUN VE MELTEM’İN KAYINPEDERLERİ, ALİCAN, ATAHAN İLE ÇAĞHAN’IN DEDELERİ, LEVENT VE LÜTFİ ÇAMLIBEL’İN BABALARI ALİ ÇAMLIBEL VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP BOLU SİTELER CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA ÇIĞIRTGANLAR AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

 

**********************

 

MERHUM HKKI ÖZEN’İN OĞLU, MEHMET, TUNCAY VE SANİYE’NİN BABALARI, HAKKI, KEZBAN, SANİYE İLE HABİBE’NİN KARDEŞLERİ, SULTAN ÖZEN’İN EŞİ MEHMET ÖZEN VEFAT ETMİŞTİR.

MERHUMUN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ARMUTLUCUMA YUKARIHOCALAR KÖYÜ SARIHAMZAOĞLU MAHALLESİ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÖY MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

 

**********************

ÇAYLIOĞLU ESNAFLARINDAN ŞENGÜL DOĞAN’IN EŞİ, SEFA DOĞAN, KÜBRA SAKİN, YAŞAR BAYRAK VE DÖNDÜ DEMİRKOL’UN ANNELERİ, İTFAİYE AMİRİ MEHMET ALİ DEMİRKOL, NİYAZİ SAKİN İLE İBRAHİM BAYRAK’IN KAYINVALİDELERİ ZAKİRE DOĞAN VEFAT ETMİŞTİR

MERHUMENİN CENAZESİ BUGÜN ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİP ÇAYLIOĞLU HACIOSMANLAR KÖYÜ CAMİİNDE CENAZE NAMAZI KILINDIKTAN SONRA KÖY AİLE MEZARLIĞINDA TOPRAĞA VERİLECEKTİR.

 

DOST VE AKRABALARINA ÜZÜNTÜYLE DUYURULUR.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın