Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ'DE 2 OLAY !.

EREĞLİ'DE 2 OLAY !.

İş yeri kurşunlandı. Belen Sanayi de ölümlü iş kazası


* Ereğli’de sabah saatlerinde dükkânını açmak isteyen iş yeri sahibi gördüğü manzara karşısında şoka girdi.

Alınan bilgilere göre Müftü Mahallesi Yukarı Sokak İskele Camisinin karşısında bulunan telefon ve telefon aksesuarı dükkânı iddiaya göre dün akşam 21.30 sularında kimliği belirsiz kişi veya kişilerce kurşunlandı. Sabah saatlerinde dükkânı açmaya giden işyeri sahibi Rıfat Oğuz dükkânının kurşunladığını görürken vakit kaybetmeden polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri ve Olay Yeri İnceleme ekipleri kurşunlanan işyerinde çalışmalara başladı.

Dükkânın kepengine, camına ve tabelalarına isabet eden kurşunlar Olay Yeri İnceleme Ekipleri tarafından tek tek çıkartıldı.

Olay ile ilgili soruşturma başlatıldı.

İŞ KAZASI : 1 ÖLÜ

* Ereğli'de 5 çocuk sahibi Fikret Enteş, geçirdiği iş kazası sonucu hayatını kaybetti. Enteş’in 5 çocuğu olduğu ve çocukları için emekli olduğu iş yerinde çalışmaya devam ettiği öğrenildi. 

Olay ilçeye bağlı Belen Mahallesi Belen Sanayi sitesinde meydana geldi. İddiaya göre emekli olduğu beton firmasına ait iş yerinde 5 çocuğunun geçimini sağlamak için çalışmaya devam eden Fikret Enteş (56), beton makinesini temizlemek istediği sırada makinenin aniden çalışması ile altında kaldı. İş yerinde bulunan arkadaşlarının haber verdiği sağlık ekipleri olay yerine gele4erek yaptıkları müdahalede Fikret Enteş’in yaşamını yitirdiğini belirledi. Olay yerine gelen Cumhuriyet Savcısı’nın yaptığı incelemenin ardından Enteş’in cansız bedeni otopsi için Devlet hastanesine kaldırıldı. Olay yerine gelen Enteş’in kızları Ayşe ve İrem ise babasını son bir kez görmek için gözyaşlarına boğuldu. Yaşanan üzücü olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük2
şaşkın2
üzgün2
hayran0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo