Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EREĞLİ BELEDİYESPOR KUPALARI TOPLADI

EREĞLİ BELEDİYESPOR KUPALARI TOPLADI

Kdz.Ereğli Belediyespor, Türkiye Basketbol Federasyonu Altyapı Ligleri faaliyet programı dahilinde düzenlenen Zonguldak İl şampiyonlarında kupaları topladı. Yıldız Kız, Yıldız Erkek ve Genç Kızlar namağlup şampiyon olarak, Türkiye Şampiyonasına katılma hakkı elde etti.

Ereğli Belediyespor Yıldız Kız Basketbol takımı 2 takımla katıldığı Zonguldak şampiyonasında A takım namağlup şampiyon olurken, B takımı ise üçüncü oldu. Yıldız Erkek Takımı ise, yine zor geçen maçların ardından şampiyonluğa ulaştı. Genç Kız Basketbol takımı da namağlup Zonguldak şampiyonu oldu.

Antrenörler Barış Bahadır ve Levent Ekici,  “Hedefimize adım adım ilerliyoruz. Bizlere destek olan Başkanımıza, tüm yönetim kurulumuza ve velilerimize teşekkür ederiz. “ dedi.

Kupa avcıları başarılarını, Kulüp 2. Başkanı Ayhan Atay ve velilerin katılımlarıyla düzenlenen şampiyonluk yemeğiyle kutladı. Atay , “Sporcularımız bizleri gururlandırdı. Onları tebrik ediyor ve bu başarıda emeği geçen sayın velilerinize de teşekkür ediyorum. “ dedi.

Yıldız Kız Basketbol takımı İlimizi temsilen, 10-14 Mart 2015 tarihleri arasında Tokat ilinde düzenlenecek olan grup müsabakalarına katılacak. Aynı tarihlerde Yıldız Erkek Basketbol takımı ise ilimizi Amasya’da temsil edecek.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın