• >
 • >
 • EREĞLİ BELEDİYESİNDE ŞOK GELİŞME !.

EREĞLİ BELEDİYESİNDE ŞOK GELİŞME !.

Başkan Yardımcısının yetkileri kısıtlandı.

EREĞLİ BELEDİYESİNDE ŞOK GELİŞME !. Gündem

İfade Bırakın

gülücük14
şaşkın9
kızgın6
hayran5
üzgün3
 • Belediye personeli

  Alma mazlumun ahini cikar aheste aheste mezarliga kadar gidersin teyyare teyyare rnAlcaklara kar yagiyo uşümedinmi sen bu işin sonunu düşünmedin mi insallah temelli gittigininde haberini aliriz aksam sabaha

 • EREĞLİLİ GENÇ

  Hey gidi Tayyar BEY !!! Bey demeye de bin şahit ister! İnsanları işinden etmeye çalışıp olur olmaz iftiralar atmaya çalışırsan Allah hoş görmez! Orada durabileceğini mi sandın? En fazla 3,5 Yılın daha var!! sonra suratına bakılır mı sanıyorsun!! Herkesin çoluğu çocuğu var!! Çok beddua çok ah aldın! İnşallah senden çıkar da çocuğundan çıkmaz!! sayın halil posbıyık bu adamı görevden almadığınız kabahat!! Ve bir kaç müdür bozuntusu daha var ne yazıkki.. Görevden alınmayı hakeden. Allah büyüktür!!

 • Gerçekler acıdır

  Tayyar Menteş'in yetkililerin kısıtlanması yetmez, yapılması gereken görevden alınmasıdır. Halil Posbıyık' a muazzam derecede zarar veriyor. Ortaya koyduğu projeler Esnaf ve şoför esnafını Belediye ile karşı karşıya getirdi. Samimiyetsiz, inandırıcı olmayan bir karakter. Tayyar Menteş de dahil olmak üzere Belediyede burnu kaf dağında olan bir çok müdür de var. Babalarının çiftliği gibi görüyorlar sanırım, unutmasınlar belediyede hiç bir koltuk baki değildir iki sene sonra köpek barınağına gidebilirsiniz. İnsanların ahını alan yalan dolan kulislerle milleti işinden eden, milletin kuyusunu kazan herkes bunun hesabını verecek. İnşallah en kısa zamanda görevden alınır.