Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Ereğli Belediyesi Çocuk Meclisi

Ereğli Belediyesi Çocuk Meclisi

BÖLGEDE OLAN BİTENLER İÇİN www.ereglifm.com.tr


Karadeniz Ereğli Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ortaklığında gerçekleştirilen, Karadeniz Ereğli Belediyesi Çocuk Meclisi seçimleri yapılmaya başlandı. Seçimlerinin ilki İsmet İnönü Orta Okulu’nda gerçekleştirildi.
Ereğli Belediyesi Basın Bürosu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Sedat Akdeniz, Okul Müdürü Zuhal Efe’nin de katıldığı seçimde saygı duruşunda bulunuldu, İstiklal Marşı söylendi.
İlçenin Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, burada konuşmasında, yaptığı konuşmada, öğrencilerin gelecek için ‘umut’ olduğunu belirterek, “siz bizim geleceğimizsiniz. Bizim amacımız size yaşanabilir bir şehir bırakmaktır. Özgüvenli ve kendine güvenen bir toplum ayakta kalabilir. Kendinize güvenin, hayal edin ve özgüveninizi hiç kaybetmeyin” dedi.
Müdür Zuhal Efe ise çocuk meclisi seçimlerinin yapılmasında okullarının tercih edilmesinden dolayı mutluluk duyduklarını söyledi. Sonrasında da adaylar sıra ile arkadaşlarına hitap etti. Başkan Uysal’ın temsili oyuyla başlayan ve 5 adayın yarıştığı meclis seçimlerinde, İsmet İnönü Ortaokulu Çocuk Meclisi Başkanlığına 8/C sınıfı öğrencisi Eren Berber ve 8/B sınıfı öğrencisi Ayşenur Şen seçildi.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın