Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Erdemir’e teşekkür mesajı

Erdemir’e teşekkür mesajı

                                                          EREĞLİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde kurulu Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları Erdemir uhdesindeki Erdemir Stadı’nın, Ereğli Belediyespor Kulübü’ne tahsis edildiği bildirildi.
Alınan bilgiye göre, Belediyespor Kulübü Yönetim Kurulu, stadın 2017-2018 sezonu hazırlık dönemi ve sezon içinde yapılacak idmanlar için kulübe tahsisine onay veren Erdemir yönetimine teşekkür etti.
Kulübün resmi sosyal medya hesabından paylaşılan teşekkür mesajı şöyle: “Yönetim Kurulumuzun, Ereğli Demir ve Çelik Fabrikalarına ait  ’Açık Futbol Sahası’nın, 2017-2018 sezonu için A Takımımızın yeni sezon hazırlık dönemi ve sezon içinde yapacağı idmanlar için kulübümüze tahsis edilmesi talebi, Erdemir Yönetimi tarafından olumlu bulunmuş ve Erdemir Stadı 1 Ağustos 2017- 30 Nisan 2018 tarihleri arasında hafta içi her gün, belirlenen saatler arasında kulübümüze tahsis edilmiştir.
Karadeniz Ereğli Belediyespor Yönetim Kurulu olarak, başta Erdemir Genel Müdürü Sayın Sedat Orhan olmak üzere, Erdemir Yönetim Kuruluna teşekkür ediyoruz.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo