Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ERBAKAN FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

ERBAKAN FOTOĞRAF SERGİSİ AÇILDI

Saadet Partisi Alaplı İlçe Teşkilatı, tarafından eski başbakanlardan merhum Necmettin Erbakan’ın vefatının 5. yıl dönümü dolayısıyla   "Erbakan Fotoğraf Sergisi" açıldı.

Saadet Partisi Alaplı ilçe Başkanı Ramazan Sarıkaya, Alaplı Merkez Camisi önünde eski başbakanlardan merhum Necmettin Erbakan’ın vefatının 5. yıl dönümü dolayısıyla Erbakan’ın Türkiye’nin değişik yerlerinde çektirdiği fotoğrafların yer aldığı "Erbakan Fotoğraf Sergisi" açtıklarını söyledi.

Fotoğraf sergisinin büyük ilgi gördüğünü belirten Sarıkaya, “Saadet Partisi Alaplı ilçe Teşkilatı olarak 22 Şubat- 2 Mart tarihlerinde düzenlenen Erbakan Haftası dolayısıyla Türkiye genelinde olduğu gibi Alaplı’da da bir dizi etkinlikler düzenliyoruz. Merhum hocamızın Türkiye’nin değişik yerlerinde çektirdiği fotoğrafları bir araya getirerek sergi  açtık.  Fotoğraf sergimize vatandaşlarımızda büyük ilgi gösterdi. Belediye Başkanımız Nuri Tekin ve belediye meclis üyelerimizde sergimizi ziyaret ettiler. Ben kendilerine şahsım ve partim adına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Biz teşkilat olarak sadece anma programı yapmıyoruz. Hocamızı da anlamaya çalışıyor ve onu anlatmaya çalışıyoruz. Bu anlamda bu hafta yapacağımız etkinliklere Alaplı halkını davet ediyoruz” dedi.

Öte yandan Erbakan Fotoğraf  Sergisini gezen Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin de sergiyi beğendiğini belirterek “Erbakan hocamızı saygı sevgiyle anıyoruz” diye konuştu.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın