Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

ENGELLİLER PİKNİĞİ...

ENGELLİLER PİKNİĞİ...

10-16 Mayıs Engelliler Haftası kapsamında Kdz. Ereğli Belediyesi’nce düzenlenen Engelliler Pikniği, Belediye Plaj Tesislerinde gerçekleştirildi. Havanın da güzel olmasıyla birlikte doyasıya eğlenen engellilerin pikniği, renkli görüntülere sahne oldu.

Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve eşi Sevim Uysal, Belediye Başkan Yardımcısı Nazım Erdoğan, Belediye Meclis Üyeleri Reşat Latif, Sezai Meriç, Ayhan Atay, İhsan Yazıcıoğlu ve Fevzi Mazlum ile daire müdürlerinin de katıldığı piknikte, Başkan Uysal engelli vatandaşlarla tek tek ilgilenerek hal hatırını sordu.

Halat çekme, yumurta taşıma ve çuval yarışması gibi oyunlarında yer aldığı piknik kapsamında, engelliler ve aileleri de müzik eşliğinde oynayıp halay çektiler. Başkan Uysal eşi Sevim Uysal ve Belediye Meclis Üyeleriyle birlikte engelli çocuklara oyuncak dağıttı.

Etkinliğe, AK Parti Zonguldak Milletvekili Adayı Hüseyin Özbakır ve Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Fatih Çakır ve yönetimi ile partinin Gençlik ve Kadın Kolları üyeleri ve partililer de katılarak vatandaşla kaynaştılar.

Öte yandan etkinlikte Filistin Milli Voleybol Takımı oyuncuları da bol bol oynayarak eğlendi. Engelli çocuklar ve aileleri Başkan Uysal ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Belediye tarafından pikniğe katılan vatandaşlara yiyecek ve içecek ikramında bulunurken, piknik sonunda engelli aileler servislerle evlerine bırakıldı.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın