Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

EFSANE BULUŞMA !

EFSANE BULUŞMA !

Posbıyık, Off Roadcular, motorcular, driftçiler, çekiciler ve modifiye araç tutkunları ile bir araya geldi


Kdz. Ereğli Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, Off Roadcular, motorcular, driftçiler, çekiciler ve modifiye araç tutkunlarının efsaneleriyle bir araya geldi. Efsane Başkan Posbıyık için gaza basan araç tutkunları, Başkan Posbıyık’ın yeni dönemde; “Gençlerimize ve Off-Road severlere gösteri ve drift alanı yapacağız” sözüyle coştular, renkli görüntü oluşturdular.

31 Mart Yerel Seçimleri’ne son bir hafta kala Kdz. Ereğli’de tüm kesimlerle yeni dönemin çalışmalarını planlayan Belediye Başkanı ve CHP Belediye Başkan Adayı Halil Posbıyık, Tuğberk Posbıyık ve arkadaşlarının organizasyonununda Off Roadcular, motorcular, driftçiler, çekiciler ve modifiye araç tutkunlarının efsaneleriyle bir araya geldi.

Barış Plajı karşısı park alanında gerçekleşen efsane buluşma, renkli görüntülere sahne oldu. Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve eşi Neriman Posbıyık, alana motorcuların ve klasik araçların eşliğinde 1953 Cadillac Fleetwood marka klasik araçla geldi. Meşaleler ve tezahüratlarla karşılanan Başkan Halil Posbıyık, gençlerin enerjisi karşısında moral depoladı.

Kdz. Ereğli’yi gençlerin severek, keyifle yaşadığı bir kent haline getirdiklerini ve yeni dönemde daha da güzel hizmetler yapacağının belirten Başkan Posbıyık, “Gençlerimize ve Off-Road severlere gösteri ve drift alanı yapacağız” sözünü verdi.

Başkan Posbıyık şunları söyledi:

“Bugün bana büyük moral veren siz kardeşlerimize yürekten teşekkür ediyorum. Hepinizden Allah razı olsun. Hepinize minnettarım. İnşallah yeniden belediyeye geldiğimizde çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum. Zaten sizler bana inanıyorsunuz 25 senedir belediye başkanı seçiyorsunuz. Bu ekonomik sıkıntıların olduğu Türkiye’de, Ereğli’de, emeklilerin 10 bin lira para aldığı hatta hatta dedelerin torunlarına harçlık veremediği, sıkıntıların olduğu bir dönemde Ereğli’nin maceraya girmesine, istikrarsızlığa girmemesine asla müsaade etmememiz lazım. Hep birlikte müsaade etmeyeceğiz. Bugün burada bize bir görev düştüğünü anladık. Driving yapmak için bir arazimiz yok. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek çok yakın arkadaşım. Onunla bir telefon görüşmesi gerçekleştirdim. Antalya’daki gibi yapacağımız projede destek olacak. Projeleri alıp, Ereğli’de hazine yada belediye arazisi bir yer bulacağız ve sizler için bir ortam hazırlayacağıma söz veriyorum. Gençlerimize ve off-roadseverlere gösteri ve drift alanı yapacağız. En kralını sizler için yapacağım. Bana bu sevgi selini yaşattığınız için hepinize çok teşekkür ediyorum. Çok mutlu oldum ve seçime büyük bir moralle giriyorum. İnşallah başarı sağlayarak Ereğli’de özellikle gençlere yönelik daha güzel çalışmalar içine gireceğim. Bundan hiç kimsenin şüphesi olmasın.”

Başkan Posbıyık’ın açıklamalarıyla coşan araç tutkunları renkli görüntü oluşturdular.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019

gülücük4
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
Tuğçe oduncu

25 Mart 2024 - 21:05

Başkan son dönem ne yaptın hiç

Aahmet aga

25 Mart 2024 - 11:17

Sen Ereğli'ye ne verdin 20 yıldır. Cazdan başka. İşiniz gücünüz Ağustos böceği gibi baskanbisey yok,

Yorum Yazın

Canlı Radyo