Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

Düzceli sanatçı Aydan Çakır Açıklamalarda Bulundu

Düzceli sanatçı Aydan Çakır Açıklamalarda Bulundu

- Oyuncu Aydan Çakır: ’Nefrin ile Arda Kural aramıza geri döndü çok mutluyuz’


Nefrin isimli korku filmi sinemaseverlerle buluştu. Filmin oyuncusu Aydan Çakır, Nefrin isimli filmin setlerden ayrı kalan Arda Kural’ın setlere geri dönüşü olduğunu belirterek, “Çok şükür sağlığına kavuştu”’ dedi.
Ünlü oyuncular Tuğba Özay, Arda Kural, Metin Yüksel’in yer aldığı filmin yönetmenliğini, Irmak Gülşen Açıkgöz yaptı. Filmde başrollerin yanı sıra oyuncu kadrosunda Eylem Doğan, Murat Ercanlı, Gülten Kesgin, Ece Baykal ve Aydan Çakır gibi deneyimli oyuncular rol alıyor.

Veda ve Reis filmlerinde rol alan ilk ve tek oyuncu unvanı olan Düzceli sanatçı Aydan Çakır, filmin Akçakoca’da vizyona girdiği sinemada açıklamalarda bulundu.
150 sinema ve dizi filmde rol alan Aydan Çakır, ’’36 yıldır tiyatro ve 27 yıldır da kamera önündeyim. Vizyona giren Nefrin filmi korku alanında ilk kadın korku yönetmeni Irmak Gülşen Açıkgöz tarafından yönetilen bir film. Ayrıca geçirmiş olduğu bir rahatsızlıktan dolayı uzun yıllar setlerden ayrı kalan Arda Kural’ın setlere geri dönüş projesidir. Çok şükür sağlığına kavuştu ve bundan sonrada isminden sık sık söz ettirecektir’’ dedi.
Filmi değerlendiren Çakır filmin konusunda adı geçen Araf isimli şahsın intikam ile birçok kişi öldürmesi ile ilgili bir proje olduğunu söyledi.
Çakır, izleyicilere “Sevgili Arda Kural’a destek amaçlı sinema salonlarını doldurmalarını rica ediyorum” dedi.


Çakır, ayrıca Japon-Türk ortak yapımı olarak çekimine başlanan Semur-2 korku, aksiyon filminde "Büyücü Hoca" rolü ile yer alacağını belirterek, ’’Şubat ayında çekimleri Denizli’de tamamlanan yapımcılığını Ayhan Ulam’ın yönetmenliğini yine Düzceli Gökhan Aksu’nun yaptığı Ağustos’ta vizyona girecek Semur-2 filminin devamı niteliğinde en az 4 seri çekilecek. Semur, Ayhan Ulam’ın Japon Jade Yuki ve Toyoto Yuki ortaklığı ile ilk defa Türk- Japon ortak yapımı korku aksiyon filmi, Japonya’da başlayacak çekimlerin devamı Denizli, Manisa, İzmir, Bursa, Antalya, Muğla- Bodrum ve Düzce’de sona erecek” diye konuştu.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın