Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI

DUYGU DOLU ANLAR YAŞANDI

Zonguldak Motosiklet Spor Kulübü ve Karadeniz Ereğli Yıldızlar Motosiklet Kulübü üyeleri, şehit ailelerini ziyaret etti.

Hakkari’nin Dağlıca bölgesinde 15 Mayıs’ta teröristlerle çıkan çatışmada şehit edilen Piyade Uzman Çavuş Tunahan Kartal’ın ailesini ziyaret eden yaklaşık 100 kulüp üyesi, Kur’an-ı Kerim okudu.

Karadeniz Ereğli Yıldızlar Motosiklet Kulübü Başkanı Murat Albayrak, gazetecilere yaptığı açıklamada, şehitlere sahip çıkmak için ziyaret gerçekleştirdiklerini belirterek, "Her zaman şehitlerimizin, ailelerinin yanındayız. Böyle bir evlat yetiştirdikleri için Allah onlardan razı olsun. Biz de vatanımız için canımızı seve seve vermeye razıyız." diye konuştu.

Şehit annesi Bağdagül Bozkurt da oğlunun kendisini bir kez daha gururlandırdığını belirterek, "Vatanını, görevini çok sevdiğini bir kez daha anladım." dedi. 

Iğdır’da 8 Eylül 2015 tarihinde polis ekibine yönelik bombalı saldırıda şehit olan 5 yıllık polis memuru Yusuf Yelkenci’nin babası Nevzat Yelkenci’yi de ziyaret eden kulüp üyeleri, daha sonra şehitliğe giderek dua etti.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın