Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

DURMAK YOK ŞOVA DEVAM !.

DURMAK YOK ŞOVA DEVAM !.

Kışla`da indirme yeri açıldı, otobüsler durmuyor, vatandaş isyanda.


16 Temmuz tarihinde şehirlerarası otobüslerin yolcu indirebilmeleri için Kışla’daki kamyon garajına bölgesinde açılan indirme istasyonu ile ilgili Ereğli FM What Saap hattına şok bir ihbar geldi.

Kışla’da inmek isteyen yolcuya muavin  "Birileri şov yapacak diye kimse kusura bakmasın, 640 lira ceza ödeyemeyiz. Burada inemezsin” yanıtını verdi.

Muavinden aldığı şok yanıt sonrası derdini şoföre anlatmaya çalışan vatandaşa şoförün cevabı da “Bize yazı gelmeden bir yerde duramayız” şeklinde oldu.

Yolcu “indirme istasyonunda inemedi.

Belediye Başkanı açılış yaparken, “Bu indirme noktasıyla vatandaşlarımızın sorunlarını halletmiş olacağız.” demiş, açılışta seferde olmayan bir firmanın aracı seferden geliyor gibi gösterilmiş ve başkan araç içindeki belediye personelini karşılamıştı.

Edinilen bilgilere göre, o süreçten bu yana otobüsler alana girmiyor, inmek isteyende indirilmiyor. Bölgede konuşlanan Terminal Taksi’ye ait araçlarda istasyonda otobüs durmadığı için iş yapamamaktan dertli. Durak yolculara değil, sanayide işi olanlara daha çok hizmet veriyor.

İŞTE O İHBAR..

Ereğli FM bu konuyu lütfen gündeme getirin. ….’dan Ereğli’ye …… firmasına ait otobüsle geldim. Kışla’da açılan yeni yerde inmek istediğimi muavine iletince “Orda durmuyoruz” yanıtını aldım. “Ben sosyal medyada gördüm nasıl olmaz indirme yerinde nasıl inemem deyince” cevap "Birileri şov yapacak diye kimse kusura bakmasın, 640 lira ceza ödeyemeyiz. Burada inemezsin” oldu. Şoföre derdimi anlattım oda “Bize yazı gelmeden bir yerde duramayız” dedi, Devrek yol ayrımında indim. Orda otobüs durmayacaksa niye açıldı,

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük7
şaşkın2
üzgün2
hayran1
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın