Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

DÜNYA EVİNE GİRDİLER

DÜNYA EVİNE GİRDİLER

Karadeniz Ereğli, Düzce ve Bursa’da yatırımları bulunan Baydanlar Mobilya sahiplerinden işadamı Gökmen Baydan, Ereğli-Zonguldak karayolu Ören mevkisinde bulunan Anatolia Park’ta düzenlenen düğün töreni  ile yaşamını Gizem Çakıroğlu ile birleştirdi.

Fasıl ekibinin dinletisiyle başlayan düğün töreni, folklör ekibi oyunları ile devam etti. Konfeti ve alkışlar eşliğinde salona giren çift için düzenlenen nikah töreninde, Gizem-Gökmen Baydan’ın nikah şahitleri arasında AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu, 24. Dönem AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof.Dr.Ercan Candan yer aldı.

Alkışlar eşliğinde evlilik cüzdanı Gizem Baydan’a verilmesinin ardından genç çiftler tebrikleri kabul etti. Düğün törenine milletvekilleri, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, siyasi parti başkan ve yöneticileri, meslek örgütleri, işadamlarının da aralarında bulunduğu yaklaşık bin kişi katıldı.

Pop sanatçısı Yonca Lodi’nin şarkıları eşliğinde havai fişek gösterileri, Sivas’dan gelen davul zurna ekibi muhteşem gecenin kapanışı oldu. 

EREĞLİ FM ailesi olarak genç çiftlere bir ömür boyu mutluluklar diliyoruz.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın