Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

DÜNYA ÇOCUKLARININ BAYRAMI...

DÜNYA ÇOCUKLARININ BAYRAMI...

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Kdz. Ereğli’de çeşitli etkinliklerle kutlanacak.


Kdz. Ereğli’de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları programı belirlendi. Buna göre; Kdz. Ereğli Kaymakamlığı tarafından organize edilen resmi kutlama programı 23 Nisan Pazartesi günü saat 09.00’da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin Atatürk Anıtı’na sunulmasıyla başlayacak.  Çelenk sunma töreninin ardından diğer bir program ise saat 10.30’da Kdz. Ereğli Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek.
Erdemir İlkokulu tarafından hazırlanan program saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın söylenmesi ile başlayacak.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Numan Korkmaz’ın günün anlam ve önemini belirten konuşmasıyla devam edecek programda, daha sonra öğrenciler çeşitli gösteriler yapacak.
Program, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen şiir, kompozisyon ve resim yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödüllerinin verilmesiyle birlikte son bulacak.
23 Nisan kutlama etkinlikleri çerçevesinde diğer bir program ise ‘Halk Dansları Şenliği’ adı altında saat 13.30’da Amfi Tiyatro’da yapılacak.
Öte yandan, İlçe Kaymakamı Nazım Madenoğlu, kutlama programlarına ilçe halkını davet etti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran2
gülücük1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın