Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

DÜNKÜ 8 MART MESAJLARI UNUTULDU !.

DÜNKÜ 8 MART MESAJLARI UNUTULDU !.

Ereğli`de köylü üreticiye Zabıta engeli.


Eski adıyla Orta Camii Caddesi olan ve Akarca Mahallesi sınırlarına dâhil noktada, kırk yıldır Pazartesi ve Cuma günleri köylü üreticilerin açtığı tezgâhlara bugün müdahale edildi.

Kendi topraklarında yetiştirdikleri sebze ve meyveleri, soğuk-sıcak, yaz-kış demeden Ereğli’ye gelerek vatandaşa satmaya çalışan köylü kadınlar, işgaliye ödedikleri yerde engelle karşılaştı.

Zabıta, bugün  neredeyse saat başı üretici kadınların yanına gelerek, tezgâhınızı  kaldırın diyerek daha dar bir alan gösterdi.

SON DAKİKA

Bu arada çıkan haberlerin ardından Zabıta Müdürü bölgeye gitti,fotoğraf verdi, belediye sabah bir şey olmamış gibi basına “Düzenleme yapılıyor” diye haber geçip geri adım attı.

Ereğli Belediyesi 1 ay önce de Göçmenlerde tavuk besliyor diye 81 yaşındaki bir teyzeye 392 lira ceza kesmişti.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın6
şaşkın2
gülücük0
hayran0
üzgün0
Çalışan kadın

09 Mart 2020 - 15:25

Ne yapmasını bekliyorsunuz bu kadınların. Çalışan kadın demek ne demek onu idrak edememiş Halil. Kadına destek olup önderlik edeceğine köstek olup yolunu kapatıyorsun. Zavallı

Üretici köylü

09 Mart 2020 - 13:46

Neriman hanım dün "Önce kadınlar uyanır, sonra güneş doğar pankartı ile poz veriyordu. Kadınlar uyandı ama sayenizde güneş onlara doğmadı. Bir gün sizede doğmayacak

Yorum Yazın