Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

CEZA YEDİLER !

CEZA YEDİLER !

Tır`ı düğün arabası yaptı, arkadaşları da 20 çekici ile konvoya katılınca ceza yedi !:


 Ereğli'de dünya evine giren Melek&Necati Fidan çifti, gelin arabasını otomobil yerine TIR yaptı.

İstanbul’da 2018 yılında Yeditepe Üniversitesi’nde tanışan Huriye ve Hüseyin Akdağ’ın kızları Melek (26) ve Arife ve Satılmış Fidan’ın çocukları Necati (25) çifti evlilik yolunda ilk adımı attıktan sonra düzenlenen merasim ile dünya evine girdi. Lojistik Firma sahibi Satılmış Fidan’ın oğlu Necati Fidan, düğün aracını kendilerine ait TIR’ı yaptı. Arkadaşlarının da kendi TIR’ları ile destek verdiği konvoya yaklaşık 20 adet çekici katıldı. 

Evlerinden davul zurna eşliğinde çıkan genç çift, TIR’ın yanına geldi. Daha önce TIR’a binmeyen Melek Akdağ (FİDAN), Necati Fidan’ın yardımı ile TIR’a bindi. Çiçeği burnunda gelin Melek Akdağ Fidan, Ereğli sokaklarında dolaşan TIR’dan kendisine merakla bakanlara el salladı. Şehir merkezinde çalınan kornadan dolayı Polis merkezine yapılan şikâyet üzerine ise emniyet müdürlüğü Trafik Tescil Büro Amirliği ekiplerince TIR’lara yaklaşık 8 bin lira ceza kesildiği öğrenildi.

BÖYLE BİR HAZIRLIK BEKLEMİYORDUM…

TIR ile düğün salonuna gelen Melek Akdağ Fidan, kendisinin böyle bir konvoy beklemediğini ve kendisi için bu hazırlığı yapan eşi Necati Fidan ve arkadaşlarına teşekkür ettiğini dile getirdi. Melek Akdağ Fidan konuşmasında “Eşim Üniversiteden arkadaşımdı. Daha sonra aşka döndü. Fikir eşimden çıkmış. Hiç böyle bir şey beklemiyordum. Benim için sürpriz oldu. Çok heyecanlıyım” dedi.

Damat Necati Fidan ise konuşmasında “Babam yıllardır nakliyecilik mesleğinde faaliyet gösteriyor. Bende okuldan sonra babamın yanına iş yerine döndüm. Herkes otomobil, üstü açık araba ve cip ile yapıyor. Bizim mesleğimiz TIR’cılık. Yıllardır bu sektörün içindeyiz. Bir farkındalığımız olsun istedik. Aklımıza böyle bir fikir geldi. Bence güzelde oldu” dedi. 

Genç çift alkışlar eşliğinde salona girerek ilk danslarını yaptı. 

CEZA YİYEN TIR’CILAR, CEZAYI GENÇLERE HEDİYE ETTİLER…

Diğer yandan Necati Fidan’ın konvoyuna katılan kadın TIR sürücüsü Hanife Çelik ve diğer TIR sürücülaeri, kendilerine yazılan cezaların gençlere düğün hediyesi olmasını istediklerini söylediler. 

Damat Necati Fidan’ın babası Satılmış Fidan, devletin kestiği parmak acımaz sözü ile başladığı konuşmasında “Cezayı yiyenler hepsi arkadaşımız kardeşimizdir. Bir tane oğlum var. Onun da en mutlu günü bugün. Oğlumun mutlu olduğu bugünde gereken ne ise yaparız. Devletimizin kestiği parmakta acımaz” dedi. 

Damat Necati Fidan ise konuşmasında “Ceza yediysek de feda olsun. Eşime feda olsun” dedi. 

Genç çift ve davetliler açıklamaların ardından doyasıya eğlendi. 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
hayran3
kızgın3
üzgün1
gülücük0
şaşkın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın

Canlı Radyo