Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

DOĞA’DA ŞENLİK VAR

DOĞA’DA ŞENLİK VAR

www.ereglifm.com.tr -BÖLGENİN NABZI-


Zonguldak’ın Ereğli ilçesindeki Doğa Koleji’nce, Disiplinlerarası Bilim, Sanat, Kültür ve Spor Şenliği gerçekleştirildi.
Okul Müdürü Caner Özçep, şenlik sırasında gazetecilere açıklamasında, içeriği diğer şenliklerden farklı olduğunu belirttiği etkinliğin ilkini yaptıklarını söyledi. Bu tür etkinliklerin süreceğini anlatan Özçep, şöyle dedi:
“Bugün yine güzel bir etkinliğe imza atıyoruz. Bilim Şenliğinin biraz formatını değiştirdik. Disiplinler arası dediğimiz derslerin tamamını koyduk. Görsel sanatlar, müzik, resim, İngilizce, beden eğitimi, matematik, tarih, beden bütün branşların yapmış olduğu etkinlikler söz konusu. Yaklaşık bin öğrencinin katılımı ile gerçekleşen bir etkinlik. Zümreler burada çalışmalarını ve uygulamalarını kullanıyorlar, öğrencilerimiz ile birlikte etkinlikler hazırlayıp sunuyorlar. Etkinliklerimiz artarak devam edecek.”

HÜLYA ÇATAKLI’YA ‘BÜYÜK SÜRPRİZ”
Öte yandan, okulun genel müdürü Hülya Çataklı’ya ait yaklaşık 50 yılı öncesine dayanan arşivinden çıkan çeşitli materyaller de, kurulan stantta sergilendi. Duygulandığı görülen Çataklı, açılan stantın kendisi için de sürpriz olduğunu belirterek, “gençlik yıllarımdan beri biriktirdiğim, sakladığım eşyalarımın böyle anlamlı bir günde sergilenmesi beni duygulandırdı. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük1
hayran1
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın