Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

DOĞA YÜRÜYÜŞÜNE VAR MISIN?.

DOĞA YÜRÜYÜŞÜNE VAR MISIN?.

Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Şenlikleri kapsamında Kdz.Ereğli Belediyesi ve ERİDAK Arama Kurtarma Derneği ile ortaklaşa, Balı Su Kemeri – Ölüce Deniz Fenerine Trekking Doğa yürüyüşü gerçekleştirilecek. Etkinlikler kapsamında ayrıca tarihi ve turistik yerler gezisi düzenlenecek.

Kdz.Ereğli Belediyesi Osmanlı Çileği Kültür ve Sanat Şenlikleri kapsamında, Ereğli’de doğa yürüyüşü gerçekleştirilecek.

Kdz.Ereğli Belediyesi ve ERİDAK Arama Kurtarma Derneğiyle ortaklaşa gerçekleştirilecek yürüyüş, 29 Mayıs Pazar günü yapılacak.

Yaklaşık 12 kilometrelik alanda gerçekleştirilecek yürüyüşe katılmak isteyenlerin Spor Ayakkabı veya Bot, rüzgarlık veya yağmurluk ile sırt çantasını yanlarında getirmeleri istendi.

Yürüyüş komitesi, Doğa yürüyüşü esnasında katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunulacağını açıklarken, doğa yürüyüşüne katılmak isteyenlerin 26 Mayıs 2016 Perşembe günü saat 16:00’a kadar 0539 855 27 26 nolu telefonu arayarak katılacakları konusunda bilgi vermeleri istendi.

Doğa yürüyüşü için ayrıca, Pazar günü Saat 09:30’da Anıt Önünden araç kaldırılacağı açıklandı.

TARİHİ YERLER GEZİSİ

Bu arada, şenlikler kapsamında 28 Mayıs Cumartesi günü Tarih Doğa ve Kültürünü Yaşatma Derneğince Ereğli Müzesi, Kent Müzesi, Mağaralar, Çeştepe ve Kaletepeyi kapsayan tarihi ve turistik yerler gezisi de yapılacak.

 Bu organizasyon için aynı gün Anıt önünden saat 10:00’da araç kaldırılacak.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın