Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

DİREK YIKILDI !.

DİREK YIKILDI !.

Ereğli`de elektrik kesintileri kâbusa döndü.


 

Ereğli Bayat köyünde ortadan kırılan ve köyü elektriksiz bırakan olumsuzluk sonrası, Ereğli Korubaşı Mahallesinde de   kar yağışı ve şiddetli rüzgârlara dayanamayan elektrik direği devrildi. Devrilen elektrik direğinin trafo panosunda yangın çıktı, elektrikler kesildi, mahalle elektriksiz kaldı.

Ereğli`de elektrik kesintileri yeniden kâbusa dönerken vatandaş sürekli cep telefonlarına  özür mesajı gönderen  Enerji-Sa`ya karşılığı "Bizde fatura ödemesek, özür dilesek" diyerek veriyor.

Bu arada What Sapp ihbar hattımıza çok sayıda bölgeden elektrik kesintisi ihbarları gelmeye devam ediyor.

İlçeye bağlı Pembeciler köyünden haber merkezimize ulaşan bir vatandaş, yaşananları, “Ereğli Pembeciler köyünden yazıyorum köyümüzde dünden beri elektrik yok yerde ki kar 1cm i geçmiyor, fırtına yok, aralıksız kar yağışı yok. Üstelik bundan önce ki 2 günde de sokak lambalarımız gündüzleri yandı gece olunca söndü defalarca 186yı aramamıza rağmen hiç bir sonuç alamadık evde iki üniversite öğrencisi 1 ilkokul öğrencisi var derslerimize giremiyoruz köy olarak mağduruz sularımız buz gibi.Bundan önce ki kar yağışında da biz 1 hafta elektriksiz durduk sınavlarımızı zar zor yaptık kimse sesimizi duymuyor.Birde çıkıp özür diliyorlar, bizde fatura ödemesek, özür dilesek” diye özetledi.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
kızgın30
hayran2
gülücük1
üzgün1
şaşkın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın