Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

DESTEĞİNİZİ BEKLİYOR!..

DESTEĞİNİZİ BEKLİYOR!..

TV8 televizyon kanalındaki, “Rising Star” isimli yarışmaya katılan Zonguldak’ın Ereğli İlçesi’nden Ahmet Cemil Aynacı, izleyici oylarıyla finale kalmayı başardı.


Hafta başında Levent Yüksel’in “beni bırakın” şarkısını seslendiren genç yetenek, öncelikle Mustafa Sandal, Yılmaz Morgül gibi yorumcuların bulunduğu jüriden tam not aldı.
Bu sırada telefon mesajları ile kullanılan oylar sayesinde finale kalmayı başardı.

SON BİR DESTEK DAHA!
“Düello” şeklinde yapılan elemede aldığı yüzde 71 oy ile rakibi Sevgi’yi elemeyi başaran  Ahmet Cemil Aynacı, bu akşam da özellikle Zonguldak bölgesinden büyük oy bekliyor.
Genç yetenek, bu akşamki finalda ilk olarak Selami Şahin’in “Ben Sevdalı, Sen belalı” eserini seslendirecek. Ardından ise Teoman’ın “Paramparça”sı ileile sahne alacak olan Ahmet Cemil Aynacı’nın  halkın vereceği oylarla birinci olma olasılığı da yüksek görülüyor.
Ereğli Fm aracılığıyla bölge halkına seslenen Aynacı, “bugüne kadar geldiğim yarışmada sevenlerimin büyük desteğini gördüm. Verilen tüm destekler için çok çok teşekkür ediyorum. İnşallah onları mahcup etmeyerek, son noktayı da koymak istiyorum” dedi.
Genç yeteneğe TV8’in ’yan ekran’ olarak belirtilen uygulamasından akıllı telefonlar vasıtası ile oy verilebiliyor.

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın