Kdz Ereğli Haber - Eregli FM Gazetesi

DERTLİ DEN 3’Ü BİR ARADA!.

DERTLİ DEN 3’Ü BİR ARADA!.

 Ereğli’de Karaca, Karaca Home ve PierreCardin mağazalarının resmi açılışı gerçekleştirdi.İşadamı İzzet Dertli, Ereğli Ay City AVM’de bulunan sahibi olduğu mağazalarında, satılan marka ürünleri ilçe halkıyla buluşturdu.

Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, açılışta yaptığı konuşmada, işyerlerine bol kazanç diledi. Her açılan işyerinin kendisini mutlu ettiğini ifade eden Uysal, şunları söyledi:
“Bir belediye başkanının en büyük arzusu, şehrin hareketlenmesi, birçok mağazanın ve işyerlerinin açılmasıdır. Çünkü her işyeri, bir istihdamdır. Bundan dolayı Karaca Home’u; konfeksiyon, tekstil ve mutfak eşyalarını açan, destek veren gerek şirket yöneticilerine gerekse İzzet Dertli arkadaşımızı tebrik ediyorum. İşyerine, güzel kazançlar diliyorum.”

Zorlu Tesktil Gelen Müdür Yardımcısı Cengiz İnce de PierreCardin markasının günden güne kuvvetlendiğini dile getirdi, ürünleri Ereğli halkına sunmaktan büyük keyif aldığını ifade etti.

Karaca Bölge Sorumlusu Tolgay Gümüşoğlu ise hayırlı olsun tememnisinde bulunarak, “Ereğli’ye İzzet Bey’in sayesinde iki tane değerli mağaza kazandırdık. AVM’nin canlanması ve yatırımın artması öngörüleri ile bize geldi. Çok mutluyuz” dedi.

Konuşmaların ardından İlçe Müftüsü Recai Albayrak’ın yaptırdığı dua sonrası 3 mağazanın ardı ardına açılışı gerçekleştirildi.

KATILIM YÜKSEKTİ
Açılışa Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, CHP Zonguldak İl Başkanı Ahmet Altun, İl Başkan Yardımcısı Volkan Alkaç, Ereğli İlçe Başkanı Sertan Ocakcı, Alaplı İlçe Başkanı Hüseyin Tosun, Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek bazı belediye meclis üyeleri, siyasi parti, sivil toplum ve oda başkanları ve Dertli Ailesi’nin dostları katıldı.

 

WHATSAPP İHBAR HATTI 24-12-2019
EREYLİN 18-01-2019
Mobil Uygulama Banner

  • Ereğli FM Mobil Uygulamalarımız Yenilendi!
    Hemen Deneyin!
gülücük0
hayran0
şaşkın0
üzgün0
kızgın0
İlk Yorumu Siz Yazın!
Yorum Yazın